PMP Pro Audio

giełda

W tej zakładce właściciele sprzętu wyprodukowanego przez firmę PMP mogą zamieszczać oferty jego sprzedaży, zamiany na inny itp.

Podkreślam, że strona jest moderowana i próby zamieszczania ogłoszeń dotyczących sprzętu innych producentów nie będą akceptowane przez administratora, z wyjątkiem sytuacji opisanej w punkcie 5 regulaminu, z którym należy się dokładnie zapoznać przed zamieszczeniem anonsu. Ogłoszenia nie spełniające któregokolwiek z  poniższych wymogów nie będą publikowane.

Regulamin zamieszczania ogłoszeń na stronie firmowej  PMP ELECTRONIC

1. Firma PMP ELECTRONICS udostępnia na swojej stronie internetowej w zakładce „Giełda” możliwość zamieszczenia ogłoszeń, dotyczących sprzedaży, kupna lub zamiany dowolnego wyrobu wyprodukowanego przez firmę, w całym okresie jej działalności.
2. Z tytułu zamieszczenia ogłoszenia firma nie pobiera żadnych opłat od ogłoszeniodawców.
3. Ogłoszenie może być zamieszczone wyłącznie przez właściciela sprzętu i  w treści anonsu należy zaznaczyć, czy jest się jego pierwszym, czy kolejnym użytkownikiem.
4. Firma PMP ELECTRONICS nie pośredniczy między zainteresowanymi stronami w żaden inny sposób, niż poprzez fakt umieszczenia  anonsu w zakładce „Giełda”.
5. Zakładka „Giełda” służy tylko i wyłącznie do ułatwienia kontaktu  między użytkownikami i potencjalnymi nabywcami sprzętu firmy PMP i zamieszczanie ofert dotyczących aparatury innych firm nie będzie akceptowane. Jeśli jednak w skład zestawu nagłaśniającego PMP wchodzi jakiś „obcy” komponent, np. mikser, procesor itp. to można go w ogłoszeniu uwzględnić.
6. Firma PMP nie bierze żadnej odpowiedzialności za zgodność zamieszczanych ofert ze stanem faktycznym, w tym za stan techniczny aparatury i za formalno-prawne kwestie właścicielskie.
7. W rubryce „cena” można podać jej konkretną wartość, lub wpisać np. „do negocjacji”.
8. Nie ma możliwości powtórnej edycji anonsu przez jego autora, więc w razie takiej potrzeby należy go usunąć i zamieścić jeszcze raz.
9. Usunięcie oferty następuje na wniosek ogłoszeniodawcy, wysłany na firmowy adres mailowy podany w zakładce „Kontakt”.
10. Każde ogłoszenie przed jego ukazaniem się musi uzyskać akceptację administratora.
11. Firma PMP zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia oferty, która nie spełnia wymogów formalnych, wymienionych w niniejszym regulaminie.
12. Firma zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia w dowolnym momencie, bez podania przyczyn.
13. Zamieszczając ogłoszenie, należy wypełnić wszystkie wymagane rubryki oznaczone gwiazdką.
14. Zamieszczenie ogłoszenia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Informacje uzupełniające:

W ogłoszeniu istnieje możliwość umieszczenia do 6 zdjęć, przy czym każde z nich nie może być większe niż 2MB. Fotografie prezentowane są w formie miniatur, które można powiększyć po kliknięciu myszką. Jeśli plik zdjęciowy będzie miał przypisaną konkretną nazwę, to zostanie ona  wyświetlona poniżej fotografii,  co pozwala na dokładną  identyfikację poszczególnych składników oferty. W treści anonsu można również zamieścić link do pliku wideo (np. na YouTube),  jeśli ktoś posiada materiały, prezentujące aparaturę pokazaną w ogłoszeniu.

Ponieważ ogłoszeniodawca nie ma możliwości samodzielnego usunięcia swojego anonsu,  sugeruję dokładne przemyślenie jego formy i treści przed opublikowaniem. Dobrze jest np. podać numer seryjny wyrobu, który pozwala na identyfikację daty produkcji. W przypadku zestawów głośnikowych warto wykonać również zdjęcie przetworników, bo z praktyki wiem, że nie zawsze oryginalne głośniki PMP „uchowały się” w nich przez cały okres eksploatacji. Znam np. sytuacje, gdy klient nabył moje zestawy z ogłoszenia i jedynym oryginalnym elementem była ich obudowa. Zdarzyło się również tak, że ktoś odkręcił firmowe tabliczki z logo PMP i przymocował je do zupełnie innych kolumn, próbując je sprzedać jako wyrób PMP. Jeśli chodzi o końcówki mocy, to też zalecam wykonanie zdjęcia wnętrza wzmacniacza, bo zdarzały się np. sytuacje, gdy ktoś wymontował ze wzmacniacza część elementów i nabywca był zdziwiony po zakupie, że jeden kanał nie gra. Fantazja ludzka nie zna granic i podobnie nie ma chyba granic bezczelności dla oszustów, więc m.innymi z tego powodu tworząc tę zakładkę obwarowałem możliwość zamieszczenia ogłoszenia dość restrykcyjnym regulaminem,

W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jednak uprzedzam, że w żadnym wypadku nie podejmuję się dokonywać oceny  wartości sprzętu oferowanego na Giełdzie, gdyż realia są takie, że sprzęt jest tyle warty, ile ktoś chce za niego zapłacić. Inną kwestią jest ta, że właściciele aparatury PMP raczej niechętnie się jej pozbywają i wcale nierzadko zdarza się, że sprzęt używany jest przez jednego właściciela przez 20 i więcej lat.

Moją własną „giełdę” sprzętu PMP można obejrzeć tutaj:

http://pmpproaudio.pl/super-okazje/

Piotr Peto

 


+ Dodaj ogłoszenie

[wpuf_form id=”557″]

Wyświetlenia od Września 2016: 64764    Użytkownicy online: 3