PMP Pro Audio

Kolumny monitorowe 350W

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, firma PMP opracowała nowy model monitora scenicznego, który może być również wykorzystywany w charakterze klasycznej paczki dwudrożnej, umieszczonej na statywie. W takim położeniu kabel głośnikowy skierowany jest w dół, bo panel z gniazdami speakon udało się zmieścić na tej samej ściance, co gniazdo statywu (krajowej firmy Dynawid). Paczki wykonane są w całości ze sklejki i pokryto je lakierem strukturalnym. Obudowa zabezpieczona jest dodatkowo masywnymi narożnikami i posiada solidne nóżki z twardej gumy. Umożliwia również pracę odsłuchu pod dwoma różnymi kątami. Głośniki zabezpiecza metalowa siatka, z podklejoną od wewnątrz gąbką. Wygodny transport (zarówno przez jedną jak i dwie osoby) zapewniają dwie uchylne rączki (firmy Adam Hall).

Jeśli chodzi o przetworniki, to zastosowano głośniki f-my Beyma, przy czym driver wysokotonowy posiada nowoczesną tubę, o stosunkową wąskim kącie promieniowania: 40 stopni w poziomie i 60 w pionie (w pozycji roboczej monitora) co pozwala na dobre ukierunkowanie wyższych częstotliwości i ograniczenie wzajemnego wpływu monitorów, stojących w bliskiej odległości na scenie. Gdy zestaw pracuje na statywie, zwiększa się kąt promieniowania w poziomie, a zmniejsza w pionie. Tuba umożliwia również przekręcenie o kąt 90 stopni i odwrócenie charakterystyki kierunkowej.

Na życzenie monitory mogą być dodatkowo wyposażone w wodoodporne pokrowce.

Dwie takie paczki w połączeniu z dwoma subami na głośnikach 15″, przystosowanymi do montażu sztycy głośnikowej, można wykorzystywać w charakterze niewielkiego, mobilnego zestawu nagłaśniającego, oczywiście po doposażeniu go w odpowiednią końcówkę mocy (np. poczwórną) + crossower. Taki zestaw niebawem będzie można zamówić w firmie PMP.

Wymiary : 38 x 62 x 38

Masa : 19kg

Cena – 1900zł/szt

Aby obejrzeć galerię zdjęć, wystarczy kliknąć na dowolne z nich i po jego powiększeniu, można przewijać fotki kursorami < >

Wyświetlenia od Września 2016: 60269    Użytkownicy online: 3