PMP Pro Audio

Super okazje

W tej zakładce prezentuję sprzęt, który można nabyć „od ręki”,  bez składania zamówienia, czyli z pominięciem normalnej procedury, obowiązującej w przypadku chęci zakupu aparatury oferowanej przez firmę PMP i opisanej tutaj:

http://pmpproaudio.pl/oferta/zasady-wspolpracy/

Podane ceny ustalone są na minimalnym, „okazyjnym” poziomie, zgodnie z nazwą zakładki w której są umieszczone. Są znacząco niższe nie tylko od tych, które były zawarte w dostępnym w latach ubiegłych cenniku PMP, ale również w przypadku nowych wyrobów staram się promować pierwsze dostępne ezgzemplarze właśnie poprzez atrakcyjną cenę.

Pewna część prezentowanej tutaj aparatury była zakupiona lub wyprodukowana na własne potrzeby firmy, która jeszcze kilka lat temu zajmowała się w niewielkim zakresie obsługą techniczną imprez. Ponieważ nie prowadzę już tego typu działalności, okazyjnie i jednorazowo pozbywam się sprzętu, którego nie wykorzystuję. W większości  jest on praktycznie nowy, albo użyty był dosłownie kilka razy, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i rzecz jasna niepowtarzalną.

Jeśli chodzi o sprzęt innych producentów, który też może się tutaj pojawiać, to w każdym wypadku jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym i oczywiście istnieje możliwość jego przetestowania przed  zakupem na miejscu w firmie, co zdecydowanie odróżnia tę ofertę od wielu ogłoszeń w sieci, gdzie często kupuje się „kota w worku”.

Każde z ogłoszeń umieszczone jest w oddzielnym pliku, który zawiera dokładne opisy i fotografie sprzętu, w tym komponentów użytych do jego budowy, co też warto brać pod uwagę, śledząc oferty innych firm.

Na koniec chciałem wyraźnie podkreślić,  że firma PMP nie prowadzi działalności „komisowej”, więc z góry proszę o nieprzysyłanie ofert tego typu. Jedynym miejscem na stronie PMP, gdzie można zamieścić ofertę zakupu lub sprzedaży sprzętu (jednak wyłącznie produkcji PMP)  jest zakładka „Giełda” :

http://pmpproaudio.pl/gielda/

Piotr Peto


Nowość !! Subwoofer 2x18";1600W

Przedstawiam subwoofer dużej mocy, wykorzystujący głośniki produkcji PMP o średnicy 18″ i mocy nominalnej 800W. Szczegółowe informacje na temat tych przetworników dostępne są na samym dole zakładki Głośniki PMP: http://pmpproaudio.pl/oferta/glosnikipmp/ Zarówno pod względem mocy jak i gabarytów oraz masy, jest… Czytaj dalej »

Trójdrożny system nagłaśniający 2 x 1500W

Oferuję firmowy, kompletny  zestaw nagłaśniający w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a dodatkowo dopuszczam możliwość nabycia poszczególnych elementów zestawu oddzielnie. Jest to produkt, który spełnia wysokie  standardy jakościowe i choć ze zrozumiałych względów nie pretenduje do obsługi dużych imprez „stadionowych”, to spokojnie… Czytaj dalej »

Zestaw nagłaśniający bi-amp 1000W

Zestaw składa się z dwóch kolumn średniowysokotonowych z gł 2 x 10″ + diver oraz subwoofera z głośnikiem 18″. Paczki 2 x 10″ wyposażone są w firmowe głośniki PMP i driver z tubą firmy Beyma. To optymalne rozwiązanie dla przetwarzania… Czytaj dalej »

Trójdrożny, aktywny zestaw nagłaśniający 1000W

W skład zestawu wchodzą 3 kolumny wykonane w całości ze sklejki i wykończone okleiną typu koc. Na tylnej ścianie obudów znajdują się moduły wzmacniaczy, zamontowanie w gniazdach wyfrezowanych w materiale obudowy, co zabezpiecza je na czas transportu. Zestawy posiadają wygodne,… Czytaj dalej »

Różne końcówki mocy - używane, w pełni sprawne

Ponieważ nazbierało mi się w warsztacie trochę starszego, używanego sprzętu, postanowiłem pogrupować oferty jego sprzedaży. Tutaj  przedstawię  końcówki mocy. Przy okazji przypominam, że w zakładce „technika” dostępnych jest kilka moich artykułów omawiających konstrukcję wzmacniaczy mocy i opisujących zasady ich prawidłowej… Czytaj dalej »

Zestawy głośnikowe dwudrożne/odsłuchowe - różne modele

Poniżej zebrałem oferty dotyczące zestawów dwudrożnych, jakie posiadam obecnie „na magazynie”. —————————————————————————————————- Jako pierwsze, pokażę pełnopasmowe zestawy w obudowach z tworzywa sztucznego. Firma PMP nigdy produkowała takich paczek, ale w swoim czasie nabyła „okazyjnie” dwie takie obudowy i wyposażyła je… Czytaj dalej »

Profesjonalny zastaw okablowania dla miksera frontowego i monitorowego

Firma PMP oferuje do sprzedaży kompletny, koncertowy system okablowania scenicznego, umożliwiający podłączenie miksera FOH (przodowego) z 24 kanałami wejściowymi + 8 powrotów, oraz miksera monitorowego (24 kanały) z separacją transformatorową.     Cały system jest autorskim opracowaniem PMP  i został wykonany na… Czytaj dalej »

Profesjonalny system monitorowy 4 x 400W Bi-Amp z procesorem

Firma PMP ELECTRONICS, w oparciu o ponad 20 lat doświadczeń w branży pro-audio, opracowała  kompletny, profesjonalny system monitorowy, składający się z 4 zestawów głośnikowych z dedykowanymi pokrowcami, oraz racka z końcówkami i procesorem głośnikowym. W skład kompletu wchodzi również okablowanie:… Czytaj dalej »

Monitory 12" Electro-Voice z pokrowcami

Oferuję dwa profesjonalne  odsłuchy firmy EV o symbolu FM 1202ER  – w pełni sprawne i w dobrym stanie technicznym.  Są to paczki dwudrożne o mocy 300W RMS. Posiadają od nowości oryginalne i nienaprawiane firmowe głośniki EV, oraz firmowe zwrotnice, w… Czytaj dalej »

Zestaw do gitary basowej

Zestaw basowy Oferowany zestaw składa się fabrycznie nowej głowy basowej firmy Behringer, model Ultrabass BX 450H, z której opisem można zapoznać się na stronie firmowej producenta: http://www.behringer.com/EN/Products/BX4500H.aspx Dodam, że jest to  wzmacniacz wykonany w klasycznej technologii :  z zasilaczem transformatorowym… Czytaj dalej »

Paczka gitarowa 4 x 12" Hayden

Oferuję do sprzedaży czterogłośnikową paczkę gitarową angielskiej firmy Hayden, model 412A. Została ona zakupiona jako gitarowy „backline” na potrzeby firmy, ale z powodu rezygnacji z usług nagłośnieniowych już jakiś czas temu, nigdy nie została wykorzystana do tego celu i można… Czytaj dalej »

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję praktycznie nieużywany zestaw bezprzewodowy, który firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestaw trafia teraz do zakładki  „Super okazje” i sądzę, że faktycznie jest taką okazją, biorąc pod uwagę… Czytaj dalej »

Mikser AllenHeath GL 2400/16

Oferuję do sprzedaży  mikser Estradowy Allen Heath GL 2400/16 + dedykowany Flight Case. Fabrycznie nowy (nieużywany ani razu). Zwracam uwagę, że mikser łącznie z wykonanym na zamówienie futerałem oferuję za połowę jego obecnej ceny rynkowej, choćby w tym sklepie: http://www.thomann.de/pl/allenheath_gl240016.htm… Czytaj dalej »

Wyświetlenia od Września 2016: 28595    Użytkownicy online: 7