PMP Pro Audio

Mateusz

Dzień dobry wszystkim,
na początek mojego wpisu cytat- który chyba ktoś tu już wcześniej przytoczył ale ja również uważam, że idealnie tu pasuje- „cudze chwalicie, swego nie znacie”.
No i jeszcze informacja dla osób szukających prawdziwego fachowca do napraw swoich głośników: jeśli wystraszyliście się i macie zamiar zrezygnować po przeprawie przez lekturę w zakładce OFERTA-> NAPRAWA GŁOŚNIKÓW (bo ja takie odczucia miałem, nie wiem dlaczego) to nie poddajcie się, kontaktujcie się obowiązkowo z panem Piotrem. Pan Piotr to rewelacyjny fachowiec i fantastyczny, życzliwy człowiek z sercem na dłoni:)
Ale przejdę do konkretów.
Długo szukałem rzetelnego fachowca, który podjął by się profesjonalnej naprawy moich vintage’owych głośników firmy JBL.
Znalazłem kilka firm w internecie, jednak po kontakcie z nimi nie byłem przekonany. Natknąłem się chyba na którymś z forum na wzmiankę o firmie PMP Pro Audio, wpisałem więc w wyszukiwarkę i zapoznałem się… po krótkim namyśle postanowiłem skontaktować się z panem Piotrem.
Szczerze nie myślałem, że pan Piotr podejmie się tych napraw, bo po przeczytaniu zakładki NAPRAWA GŁOŚNIKÓW myślałem, że nie spełniam „wymagań”, jednak po krótkiej wymianie email’i i telefonicznej rozmowie okazało się, że pan Piotr naprawi mi je.
Mało tego, jedna para została zrobiona na oryginalnych JBL’owskich częściach, które pan Piotr mi odsprzedał- dzięki wielkie jeszcze raz Panie Piotrze!
Druga jeszcze jest w trakcie naprawy, ale będzie wg pomysłu i na częściach produkowanych przez pana Piotra:) nie mogę się doczekać.
Muszę wspomnieć, że pan Piotr żeby zaoszczędzić mi kosztów i kłopotów z dostarczeniem tych głośników (ja jestem z południowej PL, firma PMP Pro Audio w Piasecznie koło Warszawy) skontaktował mnie ze swoimi kolegami muzykami którzy grali imprezę niedaleko mnie i powiedział, że mogę im te głośniki przekazać, a oni mu je dostarczą.
Po wysłaniu głośników do firmy PMP Pro Audio nie czekałem długo na informację, że jedna para została już naprawiona i czeka na mnie. Postanowiłem, osobiście odebrać głośniki;)
W Piasecznie powitał mnie osobiście pan Piotr. Czas spędzony w firmie PMP Pro Audio (miałem odebrać tylko tą jedną parę głośników, a na rozmowach i odsłuchach z panem Piotrem zeszło chyba ponad 3 godziny😅😂) wspominam bardzo miło i wiele się dowiedziałem.
Dodam, że stałem się również posiadaczem oryginalnych nowych głośników 15 calowych produkcji PMP Pro Audio. Zamontowane zostały na chwilę, w miejsce głosników JBL które jeszcze zostały w warsztacie pana Piotra. Jakie było moje zdziwienie gdy kolumny z głośnikami PMP zagrały! Wg założeń i pomiarów były bardzo podobne parametrami do tych JBL, no ale co tu dużo pisać, rozłożyły JBL’owskie na łopatki i wszystko wskazuje na to, że już tak zostaną:)
Byłem i właściwie wciąż jestem w szoku.
Wywierają wrażenie na każdym kto ich posłucha i spore zaskoczenie kiedy mówię, że to nasze i w dodatku handmade in Poland. Produktów pana Piotra nie powstydziłyby się wielkie znane firmy, a właściwie to pewnie zazdrościłyby…
Dzięki bardzo jeszcze raz i chapeau bas Panie Piotrze!
Wszystkiego dobrego.
Polecam wszystkim PMP Pro Audio i zachęcam do kontaktu z panem Piotrem.
Pozdrawiam

Mateusz

Dodaj komentarz

Wyświetlenia od Września 2016: 154293    Użytkownicy online: 8