PMP Pro Audio

Mikser AllenHeath GL 2400/16

Oferuję do sprzedaży  mikser Estradowy Allen Heath GL 2400/16 + dedykowany Flight Case.
Fabrycznie nowy (nieużywany ani razu). Zwracam uwagę, że mikser łącznie z wykonanym na zamówienie futerałem oferuję za mniej więcej połowę jego obecnej ceny rynkowej, co pokazują aktualne oferty (lipiec 2020)

https://www.musicstore.com/pl_PL/PLN/Allen-Heath-GL2400-16-Channel-Live-Sound-Mixer/art-PAH0003417-000

https://midi.pl/Naglosnienie-k16/Miksery-analogowe-k128/ALLEN-HEATH-GL-2400-16-mikser-audio-p4562.html

Warto również wziąć pod uwagę fakt, że mimo ekspansji mikserów cyfrowych, akurat ten model cały czas „trzyma cenę. Mikser ten zdobył prestiżową nagrodę jako najlepszy produkt w kategorii Dźwięk Estradowy konsoli analogowej na targach Winter NAMM 2012.

https://www. infomusic.pl/testy/view/34451, test_analogowej_konsoli_estradowej_allen _heath_gl2400

Firma Allen&Heath to czołówka światowa w dziedzinie mikserów estradowych i nawet w tańszych produktach (jako jedyny producent na rynku) stosuje technologię montażu poszczególnych kanałów na oddzielnych płytkach drukowanych. Znacząco zwiększa to niezawodność urządzeń i ułatwia ewentualne czynności serwisowe. Firma PMP wykorzystywała podobny mikser firmy AllenHeath (model GL 2200/24) na potrzeby obsługiwanych imprez przez 6 lat, bez żadnej awarii, a następnie sprzedała go i nowy właściciel  używa go do tej pory, przez podobny okres czasu i również jest bardzo zadowolony z nabytku.

Oferowany mikser zabudowany jest w profesjonalnym futerale transportowym tupu Flight Case  i jest na stałe przymocowany do spodniej pokrywy, co zabezpiecza urządzenie przed przesuwaniem się i uniemożliwia wypadnięcie z obudowy, nawet w pozycji pionowej, bez górnego dekla. Dodatkowo zastosowano wkładkę z fizeliny, która może zabezpieczać sekcję suwaków w czasie, gdy mikser nie jest używany, a górny dekiel jest zdemontowany.
Case jest nieco większy niż sam mikser, bo przewidziano w nim miejsce na podłączenie na stałe krótkiej „podpyty”. Pokazana na fotografii nie wchodzi w skład zestawu, ale jest częścią innej oferty, zamieszczonej  tutaj:

https://pmp.civ.pl/profesjonalny-zastaw-okablowania-dla-miksera-frontowego-i-monitorowego/

Wymiary : 75 x 69 x 21; waga” 30 kg

Dane techniczne urządzenia na stronie producenta:

https://www. allen-heath. com/uk/products/pages/ProductDetails. aspx?catId=GLSeries&ProductId=GL2400 &SubCatId=

Cena kompletu – 4000 zł

 

Wyświetlenia od Września 2016: 98297    Użytkownicy online: 3