PMP Pro Audio

Mobilny system nagłośnieniowy w racku

Na fotografiach i krótkim filmiku prezentuję „kombajn” nagłośnieniowy, który został opracowany na potrzeby niewielkich imprez i stanowi zwartą, mobilną całość, zawierającą wszystkie niezbędne komponenty. W skład kompletu wchodzi kątowy rack transportowy na kołach z wysuwaną rączką, końcówka mocy Crown, mikser Phonic i zestaw mikrofonu bezprzewodowego. Pokazany w ogłoszeniu zestaw b-przewodowy (nigdy nie używany, ale sprawny) należy traktować jako „bonus” i nie ma on wpływu na cenę zestawu (bez niego koszt jest taki sam).

Wszystkie elementy zestawu są praktycznie nowe (nie wykazują śladów użytkowania) i cena dotyczy tej konkretnej konfiguracji.

Tablet został użyty wyłącznie do celów demonstracyjnych.

Zwracam uwagę na fakt, że w miejsce pokazanego na zdjęciach Phonica (który oceniam bardzo pozytywnie), bez problemu można zamontować w zestawie np. popularny mikser cyfrowy Behringer Flow a także inny odbiornik bezprzewodowy, ponieważ każdy element jest niezależnie mocowany i łatwo demontowalny.

Konstrukcja obudowy umożliwia skutecznie chłodzenie końcówki przez specjalnie ukształtowany wylot ciepłego powietrza, a wszystkie urządzenia zamontowane w racku są wewnętrznie okablowane i dotyczy to również zasilania, gdzie dodatkowe, wolne gniazdo sieciowe w rozgałęziaczu umożliwia podłączenie jeszcze jednego urządzenia, np. ładowarki USB. Wyjścia głośnikowe Speakon i zasilania sieciowego wyprowadzone są na na gniazdo z tyłu obudowy, co bardzo ułatwia i przyspiesza podłączenie zestawu do pracy. Półka z podpórką pozwala na łatwe użytkowanie tabletu, telefonu itp.

Wymiary: szer. 52cm, wys. 26cm (z nóżkami) gł. 40cm (bez kółek)

Masa: 17kg (komplet pokazany na zdjęciach)

Proponuję również rozważanie opcji dokupienia do kompletu zestawów głośnikowych PMP, które w każdym wariancie objęte są 3-letnią gwarancją. Np. nowo opracowanych, niewielkich paczek z głośnikami 10″+ driver, które również pokazuję na zdjęciu. Taki zestaw „górek” + sub na gł. 15″ z końcówkami dostępny jest również w oddzielnej ofercie.

A poniżej wspomniany filmik:


Cena kompletu- 2900zł

Wyświetlenia od Września 2016: 152002    Użytkownicy online: 5