PMP Pro Audio

Zestaw do gitary basowej

Zestaw basowy

Oferowany zestaw składa się fabrycznie nowej głowy basowej firmy Behringer, model Ultrabass BX 450H, z której opisem można zapoznać się na stronie firmowej producenta:

https://www.behringer.com/EN/Products/BX4500H.aspx

Dodam, że jest to  wzmacniacz wykonany w klasycznej technologii :  z zasilaczem transformatorowym i końcówką w klasie AB, co sprawia, że jest o wiele bardziej niezawodny niż urządzenia z zasilaczami impulsowymi, których główną i w zasadzie jedyną zaletą dla użytkownika jest ich  mały ciężar, a dla producenta niższy koszt wytwarzania.

Do kompletu z opisaną głową oferuję nową paczkę PMP z firmowym głośnikiem  15″ /400W – 4 Ohm, dzięki czemu wykorzystywana jest pełna moc wzmacniacza. Jest to głośnik z koszem aluminiowym i magnesem o średnicy 180mm, z cewką 3″ ( 76mm ). Wyczerpujące informacje na temat głośników PMP dostępnych są tutaj:

https://pmpproaudio.pl/oferta/glosnikipmp/

Wymiary zestawu głośnikowego: 53 x 45 x 55cm ; masa: 35 kg; materiał obudowy: MDF.

Jak widać na fotografiach, głowa i zestaw głośnikowy pokryte są identyczną okleiną typu koc i stanowią bardzo zgrabny komplet, który  może być wykorzystywany  zarówno na próbach, jak i na koncertach.

Cena kompletu  – 1800 zł

Wyświetlenia od Września 2016: 154291    Użytkownicy online: 9