PMP Pro Audio

goście

Guest-english

Zakładka „Goście” pozwala na umieszczanie wpisów tekstowych z możliwością uzupełnienia ich o fotografie, o ile będą to zdjęcia sprzętu PMP. Opcja dodania adresu własnej strony internetowej dotyczy sytuacji, gdy firma lub osoba prywatna działa w branży muzycznej. Jeśli chodzi o wpisy, które były zamieszczone na poprzedniej wersji strony, to starałem się je przenieść w całości, ale był to bardzo żmudny, „ręczny” proces i część z nich zniknęła, za co przepraszam. W takim wypadku sugeruję zamieścić wpis powtórnie, uaktualniając przy okazji dane kontaktowe. Oczywiście mile widziane są również wpisy osób nie będących posiadaczami aparatury PMP, które chciałyby skomentować moją działalność w branży pro-audio, w której działam już od ponad 30 lat.

Piotr Peto


+ Wpisz się do księgi gości

 • Możesz zamieścić do 6 zdjęć o rozmiarze do 2 MB
 • Captcha
 •  

Autor: Wojtek Tokarz

Data: 8 maja 2023

Email: wtmuz@op.pl

WWW:

Telefon:

Wreszcie sie zebrałem ….
Firma PMP to dla mnie w wolnym tłumaczeniu „Piotr Mistrz Peto”. W ten sposób można chyba najlepiej ująć niezwykłą osobowość Pana Piotra oraz specyfikę stworzonej przez Niego firmy. Dzięki swej ogromnej i wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu połączonemu ze zwykłą ludzką życzliwością Piotr potrafił „zhumanizować” tę techniczną działalność.
Nie znam nikogo, kto o głośnikach dynamicznych wie więcej od Piotra i nie jest to wiedza tylko teoretyczna. Pan Piotr należy w/g mnie do wymierającego już dziś gatunku profesjonalistów, dla których solidność, rzetelność, dane słowo mają wartość nadrzędną. Szkoda , że już nie pisze dla czasopism branżowych, bo tych po prostu nie ma. Pełen życzliwości, pozbawiony pretensjonalności, ma zdolność wzbudzania zaufania, bo zawsze WIE , O CZYM MÓWI..
Bardzo się cieszę, że spotkałem Go swej drodze/pewnie ze 30 lat temu/ i mam nadzieję, że jeszcze nie jeden raz pomoże w rozwiązaniu problemu.

PS. Jeżeli Piotr kiedyś zdecyduje się napisać i wydać podręcznik o budowie i naprawie głośników, to ja już ustawiam się w kolejce….

 • : wtmuz@op.pl
 • :
 • :

Autor: Mateusz

Data: 18 marca 2023

Email: malpa86@icloud.com

WWW:

Telefon:

Dzień dobry wszystkim,
na początek mojego wpisu cytat- który chyba ktoś tu już wcześniej przytoczył ale ja również uważam, że idealnie tu pasuje- „cudze chwalicie, swego nie znacie”.
No i jeszcze informacja dla osób szukających prawdziwego fachowca do napraw swoich głośników: jeśli wystraszyliście się i macie zamiar zrezygnować po przeprawie przez lekturę w zakładce OFERTA-> NAPRAWA GŁOŚNIKÓW (bo ja takie odczucia miałem, nie wiem dlaczego) to nie poddajcie się, kontaktujcie się obowiązkowo z panem Piotrem. Pan Piotr to rewelacyjny fachowiec i fantastyczny, życzliwy człowiek z sercem na dłoni:)
Ale przejdę do konkretów.
Długo szukałem rzetelnego fachowca, który podjął by się profesjonalnej naprawy moich vintage’owych głośników firmy JBL.
Znalazłem kilka firm w internecie, jednak po kontakcie z nimi nie byłem przekonany. Natknąłem się chyba na którymś z forum na wzmiankę o firmie PMP Pro Audio, wpisałem więc w wyszukiwarkę i zapoznałem się… po krótkim namyśle postanowiłem skontaktować się z panem Piotrem.
Szczerze nie myślałem, że pan Piotr podejmie się tych napraw, bo po przeczytaniu zakładki NAPRAWA GŁOŚNIKÓW myślałem, że nie spełniam „wymagań”, jednak po krótkiej wymianie email’i i telefonicznej rozmowie okazało się, że pan Piotr naprawi mi je.
Mało tego, jedna para została zrobiona na oryginalnych JBL’owskich częściach, które pan Piotr mi odsprzedał- dzięki wielkie jeszcze raz Panie Piotrze!
Druga jeszcze jest w trakcie naprawy, ale będzie wg pomysłu i na częściach produkowanych przez pana Piotra:) nie mogę się doczekać.
Muszę wspomnieć, że pan Piotr żeby zaoszczędzić mi kosztów i kłopotów z dostarczeniem tych głośników (ja jestem z południowej PL, firma PMP Pro Audio w Piasecznie koło Warszawy) skontaktował mnie ze swoimi kolegami muzykami którzy grali imprezę niedaleko mnie i powiedział, że mogę im te głośniki przekazać, a oni mu je dostarczą.
Po wysłaniu głośników do firmy PMP Pro Audio nie czekałem długo na informację, że jedna para została już naprawiona i czeka na mnie. Postanowiłem, osobiście odebrać głośniki;)
W Piasecznie powitał mnie osobiście pan Piotr. Czas spędzony w firmie PMP Pro Audio (miałem odebrać tylko tą jedną parę głośników, a na rozmowach i odsłuchach z panem Piotrem zeszło chyba ponad 3 godziny😅😂) wspominam bardzo miło i wiele się dowiedziałem.
Dodam, że stałem się również posiadaczem oryginalnych nowych głośników 15 calowych produkcji PMP Pro Audio. Zamontowane zostały na chwilę, w miejsce głosników JBL które jeszcze zostały w warsztacie pana Piotra. Jakie było moje zdziwienie gdy kolumny z głośnikami PMP zagrały! Wg założeń i pomiarów były bardzo podobne parametrami do tych JBL, no ale co tu dużo pisać, rozłożyły JBL’owskie na łopatki i wszystko wskazuje na to, że już tak zostaną:)
Byłem i właściwie wciąż jestem w szoku.
Wywierają wrażenie na każdym kto ich posłucha i spore zaskoczenie kiedy mówię, że to nasze i w dodatku handmade in Poland. Produktów pana Piotra nie powstydziłyby się wielkie znane firmy, a właściwie to pewnie zazdrościłyby…
Dzięki bardzo jeszcze raz i chapeau bas Panie Piotrze!
Wszystkiego dobrego.
Polecam wszystkim PMP Pro Audio i zachęcam do kontaktu z panem Piotrem.
Pozdrawiam

Mateusz

Autor: Krzysztof Janowski

Data: 3 stycznia 2023

Email: krzysztof694@op.pl

WWW:

Telefon:

Witam
Chciałbym się podzielić opinią na temat aparatury PMP której jestem posiadaczem od kilku lat, a wszystko zaczęło się od przeczytania kilku artykułów na stronie firmowej Piotra. Po zapoznaniu się z pewną częścią tych materiałów zapragnąłem być posiadaczem czegoś produkcji pmp, a jeszcze bardziej nabrałem chęci poznania tego człowieka. Piszę czegoś ponieważ nie zajmuje się zawodowo techniką estradowa oraz nagłośnieniową, doceniam natomiast coś wykonanego porządnie na zasadzie powiedzmy domowej manufaktury a nie masowej chińszczyzny, coś co nie odbiega od podstawowych standardów a może nawet jest lepsze i w tym właśnie zaimponował mi Piotr, ponieważ przez wiele lat wytwarzał w zaciszu domowym podzespoły do własnych głośników które grają z powodzeniem do dziś, o czym miałem okazję się przekonać na własne oczy i uszy, no i oczywiście miałem okazje poznać samego Piotra.
Moja przygoda z PMP zaczęła się od zakupu wzmacniacza PA 800 z 1995 roku – oczywiście byłem już którymś z kolei właścicielem ale wzmacniacz był sprawny. Jak łatwo obliczyć wzmacniacz ma dziś 27 lat i działa bez zarzutu. Oczywiście po zakupie go otworzyłem bo byłem ciekaw jak to jest skonstruowane że przetrwało tyle czasu no i od razu mi się ten sprzęt spodobał, jest to porządna stara ale przemyślana jak na tamte czasy robota .Kolejnym nabytkiem był wzmacniacz PA1000 z 1997 roku i tu juz nie było tak kolorowo, bo co prawda działał jak go nabyłem ale nie tak jak trzeba, postanowiłem wiec ze udam się z nim do serwisu PMP i tak właśnie poznałem się z Piotrem, który stwierdził że spróbuje mi jakoś pomóc no i pomógł, bo naprawił mi ten wzmacniacz, a cała usterka polegała na wewnętrznej przerwie w jednym z oporników, czego z zewnątrz nie dało się zauważyć. Kolejnym zakupem był zestaw kolumn estradowych PMP, których pierwszym właścicielem był Paweł Zyśk z wpisu poniżej a ja jestem chyba trzecim, co świadczy o tym ze sprzęt po 16 latach eksploatacji wyglądał na tyle dobrze ze można było go ponownie zakupić. Po wyjęciu głośników z paczek okazało się że niektóre z nich wymagają pewnych prac naprawczych, które zostały przeprowadzone u Piotra w warsztacie po czym głośniki przeszły testy i pomiary, które wykazały bardzo dobre wyniki mimo swojego wieku i tego jak były eksploatowane przez poprzedniego właściciela. Paczki zostały odnowione, obicie wierzchnie zostało wyprane, maskownice i elementy metalowe odlakierowane, dodatkowo została założona gąbka maskująca oraz naklejone nowe logo PMP i dzięki sporemu nakładowi pracy zestaw dziś wygląda bardzo dobrze i gra równie dobrze i myślę że ciężko było by znaleźć dziś u jakiegoś producenta podobny zestaw który by tak grał i mam tu na myśli zarówno głośniki PMP jak i paczki wykonane bardzo solidnie (całość z bardzo dobrej jakości sklejki)
Na zakończenie dodam jeszcze ze spędziłem trochę czasu u Piotra w warsztacie i dowiedziałem się tam o podstawowych różnicach wielu głośników różnych producentów i na własne oczy przekonałem się że głośnik PMP jest trwałą i solidną konstrukcją, a pomiary których byłem świadkiem również wypadły doskonale.
Być może w przyszłości napiszę też o głośnikach gitarowych PMP, bo takowe też posiadam i uważam, że biją na głowę wiele głośników znanych firm.

Pozdrawiam Piotra, a wszystkim młodym adeptom techniki estradowej i nagłośnieniowej polecam odwiedzenie strony firmowej PMP, no i oczywiście polecam Piotra jako człowieka który ma szczególne podejście do każdego kto zjawi się w jego warsztacie z jakimś problemem.

Autor: Paweł Zyśk

Data: 13 stycznia 2022

Email: zyskbrok@gmail.com

WWW: https://www.facebook.com/najlepszydzwiek

Telefon: 501061655

Witajcie!

Przyszedł czas i na mój wpis.
Nie wiem od czego zacząć. Trochę znam się z Piotrkiem, nawet kilka razy Piotr sugerował że może i ja powinienem złożyć wpis w jego księdze gości ale ja ciągle nie miałem czasu (mając w głowie wyobrażenie o długości tego wpisu :) )ale w końcu przyszedł czas.
No wiec zacznę od początku.

Piotrka poznałem w 2006 roku dwa lata po tym jak sam założyłem własną firmę zajmującą się obsługą techniczną imprez. Kiedy to, organizator imprez, notabene jeden z pierwszych klientów zlecił mi obsługę dość dużej jak dla mnie, w tamtym czasie, imprezy plenerowej. Był to piknik integracyjny jednej ze szkół warszawskich, który to miał się odbyć na terenie boiska szkolnego. Pewnie nie było by nic w tym ciekawego, ot zwykły piknik szkolny. Z tym że ten piknik okazał się zupełnie niestandardowy, ponieważ, na scenie którą zbudowano na terenie tegoż właśnie boiska dla 200-300 uczniów miał wystąpić, uwaga, zespół Lombard…
Po tym jak się o tym dowiedziałem musiałem zwiększyć swoje zasoby sprzętowe, bo do tej pory obsługiwałem raczej imprezy typu konferencje i jakieś małe składy typu zespół weselny. A Lombard to już było wydarzenie. Zabrałem się więc za poszukiwania firmy która pomogła by mi zapewnić graty na to wydarzenie, ale nie chciałem wypożyczać nagłośnienia na ten koncert, a raczej spróbować zakupić swój własny „duży” zestaw nagłośnieniowy.
Zacząłem wiec dzwonić po firmach dystrybucyjnych z zapytaniem czy i za ile mogą sprzedać mi zestaw na „moją” pierwszą dużą imprezę. Jak się okazało ceny tych zestawów były na tyle wysokie że moja gaża za tę imprezę nie pokrywała nawet 1/3 wartości tego potrzebnego zestawu. A wynagrodzenie za które zgodziłem się obsłużyć ten piknik naprawdę było bardzo godziwą kwotą, wierzcie mi, robię to do dziś i to na prawdę była spora kwota, dlatego też pojawił się pomysł zakupu a nie wynajęcia zestawu nagłośnienia.
No więc po mojej porażce z nagłośnieniem „zagranicznym” zacząłem rozglądać się za polskim producentem.
Zaczęło się od POLAudio, Elestra, BoxElectronix, HandBOX, LDM, zwiedziłem chyba wszystkich znanych na tamte czasy producentów nagłośnienia w Polsce. Ale nikt(pokrótce) nie chciał pożyczyć sprzętu na testy aby móc sprawdzić czy te proponowane zestawy wystarczą mi na pokrycie tego wspomnianego boiska.
No więc na koniec trafiłem na wtedy nieznaną mi markę PMP. Zadzwoniłem, porozmawiałem z kimś przez telefon (wtedy wydawało mi się że rozmawiałem z kimś z działu sprzedaży a firma liczy sobie co najmniej kilkanaście osób)
Pan Piotr (wtedy jeszcze Pan) zaprosił na rozmowę, testy i co tam jeszcze będę chciał. Przyjechałem, porozmawialiśmy, potestowałem i no wyjechałem od Pana Piotra z zestawem który jak się okazało bez kłopotu poradził sobie z nagłośnieniem koncertu tego wspomnianego Lombardu, a finalnie kilku kolejnych bardziej lub mniej znanych wykonawców z polskich scen estradowych też. Zestaw ten składał się z 3 paczek na stronę, 18” Bas + 15” Bas + (2×10”+chyba 1,75” driver) – zestaw średnio-wysokotonowy. Set głośników napędzał zestaw 2 wzmacniaczy też produkcji PMP. Po chyba 6 latach dość intensywnego grania w 2012 sprzedałem ten zestaw DJ-owi z okolic Lublina i jak się okazało, po informacji od Piotra, chyba w 2018 roku ten sam DJ odezwał się do Piotra bo w/g niego uszkodził się jeden kanał wzmacniacza (*po 12 latach ciorania!!!)
A okazało się że wzmacniacz nie był uszkodzony, tylko w jednym z kabli głośnikowych zluzowała się(prawdopodobnie w wyniku braku przeglądów okresowych) jedna z żył i powodowała zadziałanie zabezpieczeń w kanale wzmacniacza.

Dziś mogę powiedzieć, że sprzęt który tworzy Piotrek jest nie dość że pierwszej klasy, to jeszcze niezniszczalny!!!

Kończąc, ten przydługi wpis, mogę powiedzieć że Piotr to Super Gość(nawet dziś potrafimy spędzić przy jednej rozmowie telefonicznej nierzadko 1,30 h) a jak go odwiedzę osobiście to i 3 h mało. Super specjalista od elektroakustyki, świetny konstruktor elektroniki estradowej, bardzo dobry publicysta i chyba jedyny facet w Polsce o tak obszernej wiedzy dotyczącej głośników membranowych.

Piotrze chylę czoła przed twoją osobą.

Mówiłem że będzie długo…

Autor: Paweł Chowaniec

Data: 18 grudnia 2021

Email: zespolduet@gmail.com

WWW:

Telefon:

Witam serdecznie 🎶
Na wstępie bardzo ale to bardzo dziękuje Panu Piotrowi za naprawę wiekowej końcówki mocy Dynacord CA3.
Wielki szacun Panie Piotrze.
Ten gość pomimo braku schematu podjął się próby zlokalizowania występującej usterki po czym po dwóch dniach dostałem informację zwrotną że sprzęt jest gotowy i sprawny do odbioru. Niesamowite. W serwisie firmowym nie chcę myśleć ile czasu by to trwało i ile monety by to kosztowało. Pan Piotr jest super gościem i naprawdę uczciwie traktującym swój fach aż czasami myślę że za bardzo uczciwie. Ale to chyba z miłości do muzyki i pasji do zawodu jaki Pan wykonuje.

Posiadam również kolumny Dynacord F5 w których w miejsce oryginalnych głośników EV zamontowałem głośniki Beyma, zregenerowane w serwisie Pana Piotra. Efekt powalający co ten mały bas potrafi narozrabiać. Dźwięk po prostu mega. Moc również 2 krotnie wyższa . Zdałem się na doświadczenie i doradztwo Pana Piotra i naprawdę szczerze nie żałuję nie zawiodłem się co ten gość może zdziałać. A powiem że natrafiłem na stronę internetową przypadkiem szukając porządnego fachowca od aparatury estradowej który podjął by się przeglądu mojego sprzętu.

A na koniec najlepsze 😀

Po wymianie głośników w moich F5 pochwaliłem się tym tematem mojemu koledze który jest zapalonym i zakochanym Dynacordowcem. Powiedział „ przywieź posłuchamy…he he „
Wyciągnął ciężki kaliber typu Dynacord V17PWH pod jeden kanał podłączyliśmy jego głośnik pod drugi kanał mój F5 nie chcielibyście zobaczyć jego miny i zdziwienia którą zapamiętam chyba do końca życia . To było niesamowite. Ta moja o połowę mniejsza paczka w niczym nie odstawała od obok stojącej V- ki.
Panie Piotrze jeszcze raz dziękuję i wielki szacunek .

A wszystkim czytającym bądź zastanawiającym się mogę w ciemno szczerze polecić Pana Piotra.

Nie będziecie żałować i na pewno nie rozczarujecie się jeżeli postawicie na tego Fachowca bo takich zostało już nie wielu o ile tacy w ogóle jeszcze gdzieś są🎼🎶👌👍😉🔊🔊🔊

Autor: Andrzej Ciemniak

Data: 24 lutego 2020

Email: media.tech.ustron@gmail.com

WWW: https://media-tech.org.pl/

Telefon: 60531548

Rzadko się zdarza w Polskiej kulturze technicznej taki fachowiec. Ktoś kto łączy i weryfikuje wiedzę teoretyczna wraz z praktyką w jedną całość, zasługuje na uznanie. Do tego długoletnia konsekwencja w swojej pracy daje własnie takie wyniki. Sam zajmuje się elektroniką audio od ponad 30 lat,wiec mogę docenić wkład pracy i zaangażowania tego Pana.

Autor: Jarek siuchta

Data: 21 listopada 2017

Email: jareksiuchta@wp.pl

WWW:

Telefon:

Witam.wielkie dzięki Panie Piotrze za regenerację głośników JBL 2032h które po naprawię są po prostu SUPER .Muszę jeszcze dodać że jestem bardzo zadowolony z usługi firmy PMP ,głośniki używam już prawię pół roku dość intensywnie i pracują bez zastrzeżeń .Wszystkim którzy mają problem z głośnikami polecam z pełną odpowiedzialnością usługi firmy PMP .Pozdrawiam Pana.

Autor: Przemysław K

Data: 3 września 2017

Email: Bingodj@op.pl

WWW:

Telefon:

Mieliśmy PRZYJEMNOŚĆ przetestować paczki JBL M-PRO 418S z nowymi głośnikami w dobrze znanym nam akustycznie pomieszczeniu, gdzie paczki często grywały przed remontem.
Zestaw grający zyskał nowe, lepsze, potężniejsze brzmienie – jesteśmy przezadowoleni z efektu pracy Pana Piotra po całonocnym delektowaniu się soczystym ciepłym bassem:)
Dziękujemy za profesjonalną naprawę i przekazaną wiedzę a przede wszystkim POLECAMY firmę PMP.

 • : Bingodj@op.pl
 • :
 • :

Autor: Bartłomiej Sachajko

Data: 21 lipca 2016

Email: ratmed39@interia.pl

WWW: https://www.facebook.com/FocusLiveTomaszowLubelski/

Telefon:

witam serdecznie ;) na wstępie przepraszam p. Piotrze ze dopiero pisze (brak czasu).przytocze moja krótka historię z głosnikami EMINENCE OMEGA PRO 18, przez pewien czas miałem problem z głośnikami basowymi czyli nie bylo imprezy aby któryś głosnik nie uległ uszkodzeniu, woziłem po znachorach i cały czas trafiałem na partaczy którzy uważali sie za specjalistów od głośników hehe.raczej pseudo specjalistów :D i pewnego dnia trafiłem do pana Piotra który przyjął moje głośniki do naprawy…. po naprawie głośników przez pana Piotra i po zamontowaniu w kolumienki doznałem oświecenia że głośniki mają wspaniałe brzmienie… przez pewien okres testowałem głośniki na różnego rodzaju imprezach plener, sala(mniejsza i większa) i stwierdziłem że teraz głośniki po naprawie mają znaczną przewagę nad głośnikami czołowych firm świata….jeśli ktoś chce usłyszeć brzmienie to zapraszam na:

https://pl-pl.facebook.com/FocusLiveTomaszowLubelski/

jestem bardzo zadowolony profesjonalizmem p. Piotra, i szczerze polecam….

Autor: Piore

Data: 12 maja 2016

Email: contact@pdguitars.com

WWW: pdguitars.com

Telefon:

Chylę czoła dla produktów pana Piotra ! Kilka lat temu kupiliśmy z moim byłym zespołem kolumny, wykonanie, brzmienie- najwyższa półka! Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i pasji pana Piotra. Niedawno po dobrej znajomości pan Piotr sprzedał mi głośniki gitarowe. Przeprowadziłem ślepe testy ze znajomymi gitarzystami, podczas testu mieliśmy kilka głośników renomowanych firm, głośniki PMP zmiażdżyły konkurencję. Na przesterach konkurencja brzmiała jak pod kocem, zmulona i nie była tak wyrazista, brzmienie głośników Pana Piotra na przesterze mogę określić na zwarte, z pazurem, świetnym kontrolowanym basem i nie przesadną górką, natomiast kanał czysty to istna poezja ! Klarowne, bardzo selektywne, ciepłe i pełne precyzji brzmienie.
Polecam wszystkim !!

Autor: Janusz Neumer

Data: 30 marca 2016

Email: janusz.neumer@gmail.com

WWW: janusz.neumer@gmail.com

Telefon: 601 155 266

Witam!

Pan Piotr zasługuje na pełne wyrazy uznania za swoje podejście do klienta oraz za bezgraniczną wiedzę co do budowy głośników. Pan Piotr regenerował mi głośniki Vermony 16″. Po regeneracji mogą konkurować z Eminence i Electrovoice, a nawet przebijają te renomowane marki . Pan Peto to nie rzemieślnik, to wielki zażyły pasjonat.Pozdrawiam i polecam.

Janusz Neumer

Autor: Przemysław Waszkiewicz

Data: 2 listopada 2015

Email: naglosnienie@offstage.pl

WWW: offstage.pl

Telefon:

Piotr Peto jest jedną z niewielu osób w naszym kraju znających budowę głośników „od podszewki”. Mogę śmiało powiedzieć, że w temacie membran, zawieszeń, koszy i układów magnetycznych, Piotr jest encyklopedią wiedzy. Zbudowane przez niego praktycznie od zera głośniki basowe można bez wstydu porównać pod względem osiągów ze „światową” produkcją”. Jednakże w odróżnieniu od tzw. „masówki”, Piotr buduje sprzęt pomyślany na wieloletnią bezawaryjną pracę. Warto wziąć to pod uwagę przy wyposażaniu takich obiektów jak np. dyskoteki, gdzie sprzęt nie jest z zasady nadmiernie oszczędzany.

Autor: pARTyzant

Data: 22 października 2015

Email: partyz@wp.pl

WWW: www.facebook.com/pARTyzant.NEWS/

Telefon:

Cieszy mnie fakt ,że wciąż jesteś pełen pasji . Z przyjemnością tu zaglądam w poszukiwaniu sprzętowych i technicznych nowinek ;)
Powodzenia Piotrze

Autor: Piotr Derwiński

Data: 28 września 2015

Email: piotrderwinski@neostrada.pl

WWW: www.kuzniarocka.pl

Telefon: 602589038

Piotr dziękuje za pomoc w naszej dotychczasowej współpracy. Jesteś mistrzem w „gaszeniu pożarów” pod tytułem spalona końcówka lub niedziałający głośnik. Nie wspomnę o fachowej wiedzy w dobraniu sprzętu do mojej sali prób. Wszystkim polecam tak dobrego, uczciwego fachowca .Pozdrawiam.

Autor: Jarosław Siuchta

Data: 12 czerwca 2015

Email: jareksiuchta@wp.pl

WWW:

Telefon:

Panie Piotrze ,dziękuję za kolumny basowe które Pan zbudował,a ja jestem teraz ich posiadaczem oczywiście dumnym ,dziękuję też za to że dzieli się Pan swoją wiedzą,dobrą obiektywną i bezinteresowną radą,o co w dzisiejszych czasach trudno.Pozdrawiam.

Autor: Zbigniew Szendzielorz

Data: 18 lipca 2013

Email: trete@trete.pl

WWW: www.trete.pl

Telefon:

Pozdrawiam – bo uwielbiam takich ludzi z pasją. Wielki szacun :) Zbigniew Szendzielorz
Kiedy: 2013-07-18 07:53:04

Autor: Bogusław Fukowski

Data: 18 maja 2013

Email: fukowskibogdan@o2.pl

WWW:

Telefon:

Na wstępie muszę zaznaczyć,że współpracuję z Panem Piotrem od 15 lat i jego sprzęt nigdy mnie nie zawiódł.Używam do tej pory kolumn i odsłuchu tej firmy.Polecam wszystkim profesjonalną obsługę i doświadczenie Pana Piotra.Życzę dalszych sukcesów.
Bogusław Fukowski.
Kiedy: 2013-05-18 09:39:15

Autor: Jacek Goc

Data: 4 kwietnia 2013

Email: j.goc@tvn.pl

WWW: https://www.facebook.com/#!/72DesperateRebels

Telefon:

Wielkie dzięki za przywrócenie Pańskiej 19 letniej (sic!) kolumny gitarowej do życia . Takie rzeczy tylko tutaj !
Kiedy: 2013-04-04 12:05:23

Autor: Emil

Data: 12 grudnia 2012

Email: thetreasury@wp.pl

WWW: reverbnation.com/plmz

Telefon:

Serdeczne dzięki za stworzenie niesamowitej paki gitarowej 4×12. Jedyna w swoim rodzaju brzmi znakomicie! Pozdrowienia od The Treasury WWA
Kiedy: 2012-12-12 19:23:14

 • : thetreasury@wp.pl
 • : reverbnation.com/plmz
 • :

Autor: Jacek

Data: 20 czerwca 2012

Email: niva@niva.pl

WWW: niva.pl

Telefon:

Dziękujemy Piotrkowi za obsługę serwisową sprzętu nagłośnieniowego naszej kapeli. Jak zawsze profesjonalne podejście i szybkość w działaniu.Pozdrawiamy, Niva
Kiedy: 2012-06-20 09:49:19

 • : niva@niva.pl
 • : niva.pl
 • :

Autor: Krzysztof Targoński

Data: 5 czerwca 2012

Email: tarsound@interia.pl

WWW:

Telefon:

Dziękuję panie Piotrze za poradę i okazaną życzliwość. Miło spotkać osobę posiadająca tak dużą wiedzę, która chce się nią bezinteresownie podzielić. Dziś rzadko spotyka się Panu podobnych. Pozdrawiam serdecznie!
Kiedy: 2012-06-05 14:03:30

Autor: Vecordia

Data: 4 czerwca 2012

Email: management@vecordia.pl

WWW: www.vecordia.pl

Telefon:

Dziękujemy serdecznie za wsparcie techniczne! Sprzęt firmy PMP pracuje z nami na najwyższych obrotach zawsze prezentując się z najlepszej strony. Obecnie używany jest do prób, podczas których nagłaśnia wokal, skrzypce, flet, dudy, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną i gitarę basową. Nic dodać nic ująć – jesteśmy bardzo zadowoleni. pozdrawiamy
Kiedy: 2012-06-04 12:33:28

Autor: Mariusz

Data: 20 maja 2012

Email: prezenterwodzirej@wp.pl

WWW: www.prezenterwodzirej.pl

Telefon:

Witam wszystkich, którzy nie mieli okazji poznać Pana Piotra, bo to właśnie do Was kieruję te kilka zdań. Do PMP trafiłem przypadkiem w latach 90-tych, szukając z kolegami nagłośnienia dla naszego zespołu. Mimo, że nasze zamówienie było raczej skromne (tak jak i fundusze jakimi dysponowaliśmy), Pan Piotr rozmawiał z nami tak jak z poważnym kontrahentem. Przedstawił swoją ofertę szczegółowo ją opisując i co pamiętam najbardziej, podzielił się z nami swoją wiedzą w wielu sprawach związanych z konfiguracją nagłośnienia. Kolumn i końcówek mocy firmy PMP używaliśmy dość intensywnie w różnych, czasem spartańskich warunkach (głównie chałtury) i nigdy nas nie zawiodły. Są to zestawy tak wytrzymałe (konstrukcyjnie i pod względem zastosowanej w nich elektroniki) że rozsądnemu użytkownikowi służą pewnie do dziś. Nigdy nie widziałem produktów PMP w sklepach. Przypuszczam, iż Pan Piotr podchodził do swojej pracy z prawdziwą pasją i nie chciał pakować się w masową produkcję. Obecnie firma działa na identycznych zasadach jak na początku, czyli wykonuje zestawy głośnikowe wyłącznie na indywidualne zamówienie i tylko szkoda, że nie oferuje już końcówek mocy i żadnej elektroniki. Ale jak twierdzi właściciel, nie jest w stanie w tej dziedzinie konkurować z produktami z dalekiego wschodu, a naklejanie własnego logo na wyrobach sprowadzanych z Chin to nie jest styl działania tej firmy. Nie tak dawno szukałem mobilnego zestawu o dobrej jakości dźwięku, który mógłbym wykorzystywać w różnych konfiguracjach. Wiedziałem że pierwsze co muszę zrobić to odświeżyć kontakt z PMP bo to mi tylko na dobre wyjdzie. Dowiedziałem się, że Pan Piotr przeprowadza testy sprzętu P.A. dla znanej branżowej gazety, więc pomyślałem sobie, że jest w stanie doradzić co warto obecnie kupić. Zostałem zaproszony do Piaseczna, gdzie Pan Piotr ma swoje „laboratorium” testowe i w nim zaprezentował mi dwa zestawy aktywne firm Proel i Alto, które akurat otrzymał do testów. Pan Piotr dokładnie opisał mi wszystkie zalety i wady tych zestawów, a także miałem możliwość ich odsłuchania w małym warsztacie jakim dysponuje właściciel firmy. Ostatecznie wybór padł na zestaw Proel Flash. Początkowo miało to być 2x 12a i 2x 15sa, ale z uwagi na spore gabaryty tych subów Pan Piotr szukał dla mnie innego rozwiązania. Podczas kolejnej wizyty pokazał mi sub Alto, do którego ze względu na zastosowany głośnik (tylko 12′) nie miałem przekonania. Pan Piotr zapewniał mnie jednak, że w tym przypadku pozory mylą. Po wysłuchaniu tego suba Alto i porównaniu go z subem Proela (niby mocniejszym, bo 15′) stwierdziłem, że wolę Alto. Tak więc obecnie jestem w posiadaniu 4x Flash 12a i 2x Alto 12sa i cieszę się, że dokonałem właściwego wyboru tym bardziej, że z tego co Pan Piotr mówi, obecnie te suby nie są już dostępne w sprzedaży. Staram się dbać o swój sprzęt, więc od razu szukałem pokrowców do tych kolumn. Okazało się, że Pan Piotr ma również kontakt z człowiekiem, który na zamówienie może wykonać takie pokrowce. Trzeba było trochę poczekać, ale pokrowce mam rewelacyjne: mocne, idealnie spasowane i bardzo estetycznie. Podsumowując: jestem mega zadowolony z tych Proeli i Alto, bo w końcu mam lekkie (mimo że aktywne) paczki o mocy która mi w zupełności wystarcza. Grają bardzo czysto, wyglądają zawodowo i to wszystko za niewielkie pieniądze, w porównaniu do niektórych przereklamowanych, firmowych paczek. Pewnie gdybym nie znał Pana Piotra dałbym się naciągnąć na taki markowy sprzęt. Teraz, nauczony doświadczeniem, ilekroć potrzebuję dokupić jakiś sprzęt, w pierwszej kolejności kontaktuję się z Panem Piotrem i szczerze Wam radzę zrobić tak samo. Nie znam drugiego takiego człowieka, który posiadałby porównywalną choćby wiedzę o dźwięku i sposobach jego przetwarzania, a jednocześnie potrafiłby ją przekazać. Pan Piotr zna bardzo dobrze rynek P.A i wie co warto kupić, a od czego trzymać się lepiej z daleka. Ja z kolei znam już trochę Pana Piotra i życzyłbym sobie mieć podobnego mechanika samochodowego, lekarza, urzędnika.
Pozdrawiam.
Kiedy: 2012-05-20 11:52:39

Autor: Grzegorz

Data: 10 kwietnia 2012

Email: gcd@op.pl

WWW: www.gongkapela.pl

Telefon:

Wiedza Pana Piotra (właściciela) PMP Pro-Audio, jest bardzo przydatna, zwłaszca ludziom spoza branży, głównie muzykom obsługującym samodzielnie swoje zestawy nagłośnieniowe i szukających dobrego brzmienia. Nie bez znaczenia jest świadczony przez P. Piotra serwis, kiedy juz innym opadają ręce. Ostatnio odsłuchiwany w siedzibie firmy aktywny zestaw 1+2, mile zaskoczył mnie swoimi walorami oraz proponowaną ceną. Pozdrawiam zacnego konstruktora i własciciela, w osobie Pana Piotra Peto.
Grzegorz.
Kiedy: 2012-04-10 13:35:19

Autor: Kszysztof

Data: 30 stycznia 2012

Email: krzysztof.kocz@wp.pl

WWW:

Telefon:

Witam.
Konstrukcje i projekty Pana spełniają wszelkie wymagania estradowe a ponadto je przewyższają. Dalszych sukcesów Krzysztof
Kiedy: 2012-01-30 19:57:55

Autor: Łukasz

Data: 7 sierpnia 2011

Email: Ł@Ł

WWW: www.codex.org.pl

Telefon:

Profesjonalna firma, jedna z lepszych w tej branży.
Kiedy: 2011-08-07 02:09:36

Autor: Jakub Rzymowski

Data: 3 sierpnia 2011

Email: rzym@prawokomputerowe.pl

WWW: www.seria.edu.pl

Telefon:

Firma PMP zapewnia poziom usług rzadko już dziś spotykany. Kiedy niedawno kupiłem okazyjnie dwie kolumny szerokopasmowe wyprodukowane przez PMP jeszcze w ubiegłym wieku podejrzewałem, że mają uszkodzone głośniki wysokotonowe. Skonsultowałem sprawę z panem Peto, który podjął się przeglądu i reperacji kolumn. Naprawa została wykonana superprofesjonalnie, choć okazało się, ,że kolumny swoje przeżyły nim trafiły do mnie. Między innymi ktoś przerobił oryginalne zwrotnice i zdewastował płytę czołową, wiercąc otwory pod 4 gwizdki podłej jakości. Naprawa okazała się dość złożona, bo wymagała pewnych prac stolarskich, a także wymiany wewnętrznego okablowania, zwrotnic i zastąpienia 8 niegrających głośników wysokotonowych dwoma wysokiej klasy przetwornikami f-my Beyma. Po konsultacji ze mną pan Piotr wymienił również jeden z głośników średniotonowych, który jego zdaniem wykazywał już pewną niesprawność, związaną z ponad 10-cio letnią eksploatacją. Kolumny wyglądają teraz jak nowe i grają jak sądzę nie gorzej, niż w czasach gdy były wyprodukowane. Ujęty profesjonalizmem i podejściem do klienta kupiłem dodatkowo dwie kolumny niskotonowe oparte na 18 calowych głośnikach produkcji PMP. Nie był to koniec. Właściciel firmy PMP – pan Peto podjął się również skonfigurowania dla moich potrzeb całego nagłośnienia, co wiązało się z zakupem crossovera, korektora i 2 końcówek mocy (wzmacniacze również produkcji PMP). Całość została zabudowana w racku, a dodatkowo nabyłem w komplecie wewnętrzne i zewnętrzne okablowanie. Niejako „przy okazji” otrzymałem od pana Piotra namiar na specjalistę z mojego miasta, który podjął się modernizacji mojego „zabytkowego” wzmacniacza lampowego, polegającej na dorobieniu wyjścia liniowego, służącego do bezpośredniego połączenia z systemem zakupionym w PMP. Dostałem ten kontakt dlatego, że wygodniej było mi załatwić tę sprawę na miejscu, niż jeździć kilkukrotnie do Piaseczna. Tak więc podsumowując: szczerze polecam usługi firmy PMP, która choć jednoosobowa ( a może właśnie dlatego ? ) zapewnia wszystko to, czego można oczekiwać od profesjonalnej firmy. Szkoda tylko, że pan Piotr ograniczył obecnie znacznie swoją aktywność i nie oferuje już wielu wyrobów, które można chyba tylko jeszcze czasem nabyć okazyjnie na aukcjach, o ile ma się trochę szczęścia.
Kiedy: 2011-08-03 01:44:05

Autor: Jacek Zielonko

Data: 28 stycznia 2011

Email: jacekzielonko@wp.pl

WWW:

Telefon:

Serdecznie dziękuję Panu Piotrowi za pomoc w dotarciu do poszukiwanej dokumentacji technicznej. Pozdrawiam,
Jacek Zielonko
Kiedy: 2011-01-28 20:26:56

Autor: paweł

Data: 21 października 2010

Email: fuszer77@gmail.com

WWW:

Telefon:

Witam!
pamiętam jak był rok 1994 , nabyłem wzmacniacz gitarowy[combo]swój pierwszy ,wyśniony ,i po bardzo krótkim czasie użytkowania padł tam głośnik ,świat się załamał dla mnie jako siedemnastolatka ,gdzie ja teraz taki głośnik dostane ,po dość intensywnym wywiadzie trafiłem do pana Peto targałem te combo od przystanku jakieś 1,5km ,na miejscu fachowe oględziny wymiana głośnika na firmowy pana Peto ,odpalamy gra!!! słuchajcie dosyć gadania, ten wzmacniacz pracuje do dziś z głośnikiem PMP zaliczył wszystkie kapele,od weselnych po metalowe,grałem na nim na basie,klawiszach,i darłem się przez mikrofon,nabyłem w PMP końcówkę mocy,mikser,kolumny w 2003 ,do dziś bez awaryjnie ,[w roku ten sprzęt ogrywa około 40tu imprez]wielki szacunek dla pana PIOTRA PETO!!artysta w swoim fachu!! rewelacyjny sprzęt i rewelacyjny człowiek pozdrawiam!!!
Kiedy: 2010-10-21 23:01:15

Autor: Jerzy

Data: 11 lutego 2010

Email: Jerzy.Krakus@poczta.fm

WWW:

Telefon:

Jestem niezmiernie wdzięczny za udzielenie mi niezbędnych porad dotyczących zestawów nagłośnieniowych Pozdrawiam Jerzy
Kiedy: 2010-11-02 18:45:24

Autor: Marek

Data: 26 czerwca 2009

Email: marekwol@interia.pl

WWW: www.marekwolinski.pl

Telefon:

Witam wszystkiech bardzo serdecznie.
Powiem szczerze, używam sprzętu Pana Piotra od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Od kilku lat używam końcówki mocy, kilku kolumn na głośnikach Pana Piotra i ………… grają bez żadnych zastrzeżeń. Praktycznie sprzęt jeżdzi ze mną tylko z imprezy na imprezę, i raz na kilka miesięcy jest czyszczony z kurzu i na tym koniec jeśli chodzi o serwis. W najbliższym czasie planuję zakup sprzętu na imprezy plenetowe i myślę że będzie to sprzęt PMP – kolumny i końcówki mocy. Potrzebuję sprzętu dobrego, solidnego, mocnego i niezawodnego, a przy tym w dobrej cenie – takie jest właśnie sprzęt Pana Piotra – PMP. polecam, Marek Woliński
Kiedy: 2009-06-26 19:51:33

Autor: Jacek

Data: 15 czerwca 2009

Email: voxx@o2.pl

WWW:

Telefon:

Witam.
Sprzęt Pana Piotra zakupiłem w 1994 roku. Zestaw kolumn tubowych, 2 szt 18″ br, oraz 2 końcówki PA 400 plus, oraz PA 800. Sprzęt ten eksploatuję do dnia dzisiejszego, w różnych warunkach i powiem, że nigdy mnie nie zawiódł. Końcówki były używane przez blisko 10 lat praktycznie co weekend i działają bezproblemowo do dziś. Chociaż czasy się zmieniły i są w tej chwili preferowane inne konfiguracje i inne moce, to przyznam, że wciąż sięgam po produkty PMP jako pewne, sprawdzone i bezawaryjne. Pozdrawiam
Kiedy: 2009-06-15 17:51:14

 • : voxx@o2.pl
 • :
 • :

Autor: Mielcarek Adam

Data: 28 kwietnia 2009

Email: brek9@o2.pl

WWW:

Telefon:

Witam
Z aparaturą firmy PMP ( konkretnie końcówkami mocy) mam do czynienia od około 10 lat. aktualnie jestem posiadaczem PA800 z 97 roku oraz SPA1200L-kupiłem ją jako jeden z ostatnich modeli w 2005 roku. Wzmacniacze spisują się bezawaryjnie a ich brzmienie zachwyciło już niejednego słuchacza. Osobna historia dotyczy wzmacniacza PA1000 z 96 roku którego również byłem właścicielem. Pozdczas powrotu z jednej z imprez, wmacniacz wypadł ze źle zabezpieczonej przyczepy przy prędkości ok 60km/h na drogę. Wracaliśmy po niego ponad 30km, po zorientowaniu się o całej sytuacji. O dziwo!!! wzmacniacz oprócz niewielkich obić był w jednym kawałku i co ciekawsze po dotarciu do celu, odpalił na moment!! Po reanimowaniu go przez Pana Piotra wzmacniacz gra z powodzeniem do dziś. Pozdrawiam Pana Piotra i dziękuję za tak otwarte podejście do klienta. Oczywiście zdecydowanie polecam aparaturę PMP.
Kiedy: 2009-04-28 16:35:02

 • : brek9@o2.pl
 • :
 • :

Autor: Ryszard W.

Data: 18 kwietnia 2009

Email: richardo@op.pl

WWW:

Telefon:

Firmę PMP oraz p.Piotra, miałem przyjemność poznać mniej więcej w połowie lat *90.Zrobił mi wtedy kompletną przeróbkę głośników „Vermony”,a więc wymiana membrany,cewek,zawieszeń no i zwiększenie mocy.Ostro dostawały „popalić”na imprezach,jednak bez problemów wytrzymały wszystkie trudy swej ciężkiej pracy. W tym roku kolumny sprzedałem ,ale tylko dlatego że potrzebna mi była większa moc.Chciałbym podziękować p.Piotrowi za uczciwą i solidnie wykonaną robotę.
Kiedy: 2009-04-18 18:29:01

Autor: Piotr Grondowy

Data: 1 kwietnia 2009

Email: grond@autograf.pl

WWW:

Telefon:

Witam.
Chcę serdecznie podziękować Panu Piotrowi za bezinteresowne dzielenie się bezcenną wiedzą z zakresu techniki nagłośnieniowej.Dla ludzi, którzy zajmują się niekoniecznie profesjonalnie nagłośnieniem, jest to wiedza szczególnie przydatna, gdyż napisana przystępnym językiem i podana w zrozumiałej formie.
Kiedy: 2009-04-01 23:16:05

Autor: Konrad

Data: 28 marca 2009

Email: luzaq@o2.pl

WWW: inblanco.oz.pl

Telefon:

Witam!
Chciałem publicznie, szczerze podziękować Panu Piotrowi za fachową pomoc jakiej mi udzielał nawet do późnych godzin nocnych szczególnie biorąc pod uwagę, że jak na razie nie jestem jego klientem. Naprawdę przyjemny kontakt i ogromna wiedza w temacie. Serdecznie Pana pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
Kiedy: 2009-03-28 01:39:06

 • : luzaq@o2.pl
 • : inblanco.oz.pl
 • :

Autor: DJ_S-CUE

Data: 19 lipca 2008

Email: technics100@o2.p

WWW:

Telefon:

DYNACORD PAA 800 padł ADS LX800 tak samo a PMP PA800 jak grał tak gra:) super końcówka ale szkoda ze nie ma mostka.
Pozdrawiam
Kiedy: 2008-07-19 04:00:28

 • : technics100@o2.p
 • :
 • :

Autor: Piotr Stefański

Data: 7 lipca 2008

Email: kanonband@op.pl

WWW: www.kanon.art.pl

Telefon:

Współpracę z firmą PMP rozpocząłem w 1994 roku kupując zestaw nagłośnieniowy. Od tamtej pory kupuję tylko w PMP (rozbudowywałem nagłośnienie o kolejne zestawy), bo oprócz solidnych produktów (żaden głośnik z tej firmy jeszcze mnie nie zawiódł!!!) zawsze mogę liczyć na fachową konsultację. Polecam gorąco PMP wszystkim, którzy nie zetknęli się z firmą, bo dla tych którzy grają na PMP rekomendacje są zbędne. Dziękuję i pozdrawiam właściciela firmy Pana Piotra.
Kiedy: 2008-07-07 12:22:17

Autor: Kryzk

Data: 13 czerwca 2008

Email: K@K

WWW:

Telefon:

Witam,
Przez 9 lat pracowalem jako DJ, poza tym zawsze interesował mnie sprzęt profesjonalny, estradowy. Od pewnego czasu zająłem sie także nagłośniami. Bardzo duzo czytam na ten temat, mam także podstawy elektroniki praktycznej i teoretycznej. Na to stronę trafilem poprzez forum elektrody i muszę powiedzieć, że bardzo mi sie spodobała, a dokładnie dział technika nagłośnieniowa i felietony szefa. Jeszcze nie wszytkie artykuły przeczytałem, ale te są super, zarówno tematyka jak i to że są napisane konkretnie, jasno i na temat oraz bardzo zroumialym językiem. Miejmy nadzieję, że jeszcze forum sie rozwinie. Oby tak dalej! Pozdrawiam
Kiedy: 2008-06-13 23:46:39

 • : K@K
 • :
 • :

Autor: Zespół muzyczny TRANSS

Data: 26 lutego 2008

Email: zespol@fortepian.waw.pl

WWW: fortepian.waw.pl

Telefon:

Pierwsze „paczki” kupiliśmy u PMP jakieś 13 lat temu. Były to trójdrożne kolumny o mocy 200W każda, w super mocnej obudowie (kątowniki aluminiowe i kulowe narożniki). Graliśmy na tym wiele lat bez żadnych niespodzianek – dwa razy spalił się bas, gdyż dwa razy pożyczyliśmy kolumny zaprzyjaźnionemu didżejowi, który był po prostu głuchy. Sprzęt gra nadal i wygrywa rywalizację z wieloma firmami, które grają dołem i górą ale brakuje w nich środka. Jeśli chodzi o nagłośnienie zespołu – sprzęt PMP zdecydowanie wygrał. Jeśli jesteś „zielony” w sprzęcie i nie chcesz wydać na nagłośnienie fury pieniędzy, myślę że powinieneś zgłosić się do PMP. Tu jest inaczej niż w zwykłym sklepie, gdzie sprzedawca wmawia ci, że to bedzie dla ciebie najlepsze. Tu sytuacja jest jakby odwrotna – przychodzisz, mówisz co chcesz osiągnąć i dostajesz konkret. Nawet jaśli „zakochałeś” się w czymś, Pan Piotr skutecznie cię ostudzi jeśli stwierdzi, że ten zestaw czy sprzęt w pracy cię nie zadowoli. Pozdrawiam forumowiczów no i oczywiście Pana Piotra.
Kiedy: 2008-02-26 23:26:06

Autor: Jerzy Ossoliński

Data: 14 stycznia 2008

Email: jeos@wp.pl

WWW:

Telefon: 693108398

Jestem dj-em amatorem już w sumie od 10 lat, grałem na wielu różnych sprzętach, a ostatnio na komplecie PMP, cztery nieduże aktywne głośniki (weszły nawet do mojej hondy jazz i to bez problemu) a bal na 250 osób. Dźwięk rewelacja, powiedziałbym nawet że był spory zapas mocy. sama rpzyjemność grania. podziękowania i gratulacje dla Piotra za taki dobry sprzęt.
Jerzy
Kiedy: 2008-01-14 19:27:47

 • : jeos@wp.pl
 • :
 • : 693108398

Autor: PIOTR DERWIŃSKI

Data: 14 października 2007

Email: a@d

WWW:

Telefon: 602 589 038

Od czterech lat jestem posiadaczem zestawu basowego firmy WARWICK(WZMACNIACZ PRO-FET IV, KOLUMNA PRO 411).Niestety wzmacniacz kilkakrotnie odmawiał posłuszeństwa. Naprawy dokonałem u Pan Piotra.Jestem bardzo zadowolony z usług firmy PMP. Oprócz skutecznych napraw a także serwisowania wzmacniacza,Pan Piotr pomógł mi w rozbudowaniu mojego zestawu basowego o dodatkową końcówkę mocy i ponownym „nastrojeniu” kolumn, tak aby paczki mogły brzmieć w optymalnych warunkach na każdej scenie.Chciałem bardzo podziękować Panu Piotrowi za dotychczasową współracę. Doceniam profesjonalizm i chęć pomocy w każej chwili.
Piotr Derwiński
Kiedy: 2007-10-14 11:31:54

 • : a@d
 • :
 • : 602 589 038

Autor: DJ Robert

Data: 21 września 2007

Email: sosdjrobert@wp.pl

WWW:

Telefon: 601360728

Moje pierwsze kroki w dyskotece stawiałem 20 lat temu. Na początku był to Ośrodek Kultury, potem i teraz własna działalność. O firmie Pana Piotra dowiedziałem się od znajomego z branży muzycznej przeszło 10 lat temu. Dzięki współpracy z PMP moja firma dostała „wiatru w żagle”. Skończyło się stałe naprawianie kolumn, skończył się problem ze spalonymi końcówkami mocy, praca stała się przyjemnością, nareszcie mogłem się skupić tylko i wyłącznie na bawieniu ludzi. Na sprzęcie zakupionym od Pana Piotra zagrałem niejedną imprezę zaczynając od kameralnych np. w Hotelu Bristol i Lord w Warszawie a kończąc na imprezach plenerowych przy temperaturze nawet -20 st.C na sylwestra. Nigdy nie miałem problemów ze sprzętem nagłośnieniowym firmy PMP podczas imprez nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Na pierwszy rzut oka porównując oferty cenowo-rynkowe, cena jaką PMP określa za swoje wyroby wydaje się dosyć duża, ale jak rozważymy koszty użytkowania (których już nie ponosimy), doradztwo i rzeczowość w dobraniu odpowiedniej mocy do naszych potrzeb, niezawodność, pewność – to same plusy które nie da się przeliczyć na pieniądze. Odniosłem nawet wrażenie, że na cenę ma wpływ uczuciowe związanie pana Piotra ze swoim wyrobem, że traktuje go w sposób wyjątkowy. Dziękuję panie Piotrze że obdarzył mnie pan zaufaniem i mogłem nabyć i użytkować pana sprzęt. Podsumowując. Jestem zadowolony w 100% i szczerze polecam!!!
DJ Robert
Kiedy: 2007-09-21 11:28:04

Autor: Swiderski Bogusław

Data: 15 września 2007

Email: mandaryn21@wp.pl

WWW:

Telefon:

Głowę PMP Pulsar i paczkę PMP 4×75 zakupiłem 10 lat temu to jest już historia. A wymieniony sprzęt to legenda i brzmienia i działania.Miałem przyjemność oddać w/w wzmacniacz do przeglądu i konserwacji – po raz pierwszy od 10 lat odmówił mi posłuszeństwa i to z mojej winy ponieważ sprzętu nie powinno się pozostawić nikomu bez opieki – co niestety uczyniłem !!! .Awaria to w zasadzie wykonanie czynności kosmetycznych przez Pana Piotra .Wzmacniacz działa bez zarzutu i przyjemnie go usłyszeć ponownie. Naprawa dla byłego klienta PMP wykonana ekspresowo i za symboliczną kwotę. To świadczy o randze konstruktora i producenta a ostatecznie o urządzeniach PMP ich wytrzymałości i niezawodności w eksploatacji .Sprzęt mimo swojego „wieku „ nie odstaje od konstrukcji dziś produkowanych bez obawy mogę dodać, że niektóre patenty bije na głowę /różnica ceny i czasu wykonania /. Być może jest to sentymentalne, …ale miło być użytkownikiem sprzętu PMP. Panie Piotrze dziękuje za pomoc i pozdrawiam Swiderski Bogusław

Autor: DJ Magister

Data: 15 lutego 2007

Email: magister.m@wp.pl

WWW:

Telefon:

Kiedy: 2007-02-15 21:04:15

Pierwszy zestaw nagłaśniajacy PMP nabyłem w 1998 roku. Potem aparatura „rozrastała” się o kolejne kolumny, wzmacniacze, miksery, aż w końcu moja firma weszła w posiadanie 4 niezależnych systemów nagłaśniająch złożonych łącznie z ponad 20 kolumn w róznych wersjach / odwrotki, tubowe, monitory, klasyczne trójdrożne etc / oraz wielu końcówek mocy. Te sprzęt pozwolił nam na „ogranie” kilkuset imprez róznego rodzaju jak bale sylwestrowe, imprezy dla firm / również na wolnym powietrzu /, dyskoteki ale również konferencje, pokazy, prezentacje multimedialne etc. Co moge powiedzieć na temat czegoś, co użuwałem prawie 10 lat ? przede wszystkim niezawodność: przez cały ten czas nie uległ uszkodzeniu żaden głośnik w żadnej kolumnie !!! raz tylko z mojej winy sprzężenie zwrotne uszkodziło „gwizdki” ale nie były to produkty PMP. Z 8 posiadanych wzmacniaczy w tym czasie awarii uległ jeden. Wszystkie kolumny miały „porażajacą” skuteczność – niejednokrotnie „zabijały” dźwiękiem pracujące obok na większych imprezach zestawy o teoretycznie znacznie większej mocy. Brzmienie było co prawda dosyć „twarde” ale nie sądzę, żeby było to jakąś wadą, to po prostu cecha subiektywnej oceny. Obecnie z róznych przyczyn byłem zmuszony pozbyć się większości posiadanego sprzętu PMP, więc dałem kilka ogłoszeń w internecie, nie licząc na specjalny odzew, bo zdaję sobie sprawę z sytuacji paującej na rynku – stary sprzęt raczej nie łatwo jest sprzedać. Minęło dwa miesiące i cóż się okazało ? magazyn został „wyczyszczony” niemal do zera !!! przyjechał np pan z drugiego końca kraju po końcówkę, a wyjechał z całym zestawem !! wzmacniacze poszły niemal „od ręki” Fakt, ceny dałem jak sądzę atrakcyjne, ale mimo wszystko byłbym bardzo szczęśliwy mogąć otrzymać relatywnie podobny procent poczatkowej wartości za mój 12 -letni samochód , jak za ten sprzęt PMP. Reasumując: dzięki tej aparaturze mogłem wejść w zupełnie nowe, dawniej niedostępne dla mnie obszary działalności i życzę każdemu, żeby mógł mieć takie zdanie o swoim sprzęcie, jak ja o wyrobach p. Piotra.
Kiedy: 2007-02-15 21:04:15

Wyświetlenia od Września 2016: 151995    Użytkownicy online: 6