PMP Pro Audio

współpraca

W tej zakładce podaję najważniejsze zasady obowiązujące w relacjach między firmą PMP ELECTRONICS, a jej potencjalnymi klientami. Jest to o tyle istotne, że firma działa wedle własnych, dość specyficznych jak na polskie warunki reguł, które jednak obowiązują praktycznie od początku jej istnienia. Przed modernizacją  strony, która miała miejsce we wrześniu 2016r, informowałem o tych regułach w kilku miejscach i choć te informacje często się powtarzały, nie każdy zainteresowany na nie trafiał, co czasem prowadziło do nieporozumień. Dlatego teraz postanowiłem skomasować je w jednym miejscu, w oddzielnej zakładce, gdyż są to informacje o zasadniczym znaczeniu. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z poniższym materiałem, szczególnie te osoby, które planują zakupy w mojej firmie.

Najpierw najważniejsze informacje w punktach, a poniżej dodatkowa część „opisowa”.

1. Firma PMP oferuje sprzęt nagłaśniający wyłącznie na zamówienie i ta zasada obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i instytucje, przy czym w przypadku tych ostatnich istotny jest fakt, że firma nie uczestniczy w żadnych przetargach, a więc nie ma możliwości, żeby sporządzała jakiekolwiek oferty przetargowe dla podmiotów, dla których taka forma  jest wymagana.

2. Firma PMP sprzedaje swojej wyroby wyłącznie we własnej siedzibie, osobom bezpośrednio zainteresowanym, nie korzystając z żadnych pośredników. Nie prowadzi sprzedaży ratalnej, nie wystawia faktur dla firm leasingowych. Nie prowadzi działalności komisowej i nie jest sklepem.

3. W przypadku zamówienia sprzętu, pobierana jest na rzecz jego wykonania zaliczka, której wysokość każdorazowo ustalana jest między stronami. Powyższe nie dotyczy aparatury pokazanej na stronie w zakładce „super okazje” i „nowe produkty”, gdzie prezentuję sprzęt możliwy do zakupu „od ręki”.

4. Firma nie wysyła zamówionego sprzętu spedycją ani pocztą – możliwy jest jedynie odbiór osobisty w siedzibie firmy.

5. Firma nie sprzedaje swoich  wyrobów na aukcjach internetowych i nie posiada żadnych  kont na portalach oferujących takie usługi. Wszelkie ogłoszenia zamieszczane w takich miejscach i dotyczące sprzętu PMP, są autorstwa osób trzecich.

6. Właściciel firmy PMP (również jako osoba prywatna) nie posiada żadnych kont na portalach społecznościowych typu F/B, i od wielu lat nie udziela się na żadnych specjalistycznych forach dyskusyjnych, ani nie śledzi wpisów tam publikowanych.

Szanowni Państwo,

Moją ofertę zawsze dostosowuję do konkretnych oczekiwań klienta, proponując w razie potrzeby uzupełnienie aparatury o komponenty innych firm, co do których mam przekonanie, że są godne polecenia. Tak więc sugeruję osobom zainteresowanym precyzyjne określenie potrzeb w kontakcie mailowym lub telefonicznym, bo tylko w ten sposób można uzyskać konkretne informacje odnośnie  oferty „produkcyjnej” i wycenę konkretnego wyrobu.

Dla osób,  które preferują bardziej „tradycyjne” formy zakupów,  stworzyłem zakładkę „Super okazje” gdzie będę umieszczał produkty, które można nabyć „od ręki”, bez składania zamówienia:

https://pmpproaudio.pl/super-okazje/

Informacje uzupełniające:

W związku z  pojawiającymi się pytaniami odnośnie bieżącej oferty PMP w zakresie sprzętu nagłaśniającego informuję, że obecnie wykonuję  wyłącznie zestawy głośnikowe w różnych konfiguracjach:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zestawy-glosnikowe/

w oparciu o głośniki własnej produkcji:

https://pmpproaudio.pl/oferta/glosnikipmp/

oraz stosując profesjonalne głośniki czołowych producentów światowych, regenerowane w firmowym serwisie głosnikowym PMP:

https://pmpproaudio.pl/oferta/naprawa-glosnikow/

Mogą to być  uniwersalne, mobilne paczki dwudrożne z głośnikami 10″, 12″ i 15″ (również w wersji monitorowej), subwoofery z gł. 12″, 15″ i 18″, a także kompletne, mniejsze lub większe nagłośnienia stacjonarne, np. dla dyskotek, klubów muzycznych itp. Niektóre z tych urządzeń można obejrzeć w galerii zdjęć, szczególnie w części poświęconej czasom współczesnym oraz w zakładce „Nowe produkty”.

https://pmpproaudio.pl/oferta/nowe-produkty/

Informuję, że obecnie nie wysyłam już dostępnego w latach ubiegłych cennika wyrobów, który w niezmienionej praktycznie formie funkcjonował przez ponad dekadę. Czasy się jednak zmieniły i uznałem, że specyfika działania firmy nie obliguje jej do publikacji takiego zestawienia. Ceny uwidocznione są jedynie przy produktach pokazanych w zakładce „super okazje”  i przy niektórych wyrobach z kategorii „nowości”. Informacje o cenach innych wyrobów wykonywanych na zamówienie udostępniam na życzenie.

Piotr Peto

Wyświetlenia od Września 2016: 81364    Użytkownicy online: 4