PMP Pro Audio

współpraca

Cooperation – the most important information-english

W tej zakładce podaję najważniejsze zasady obowiązujące w relacjach między firmą PMP ELECTRONICS a jej potencjalnymi klientami. Jest to o tyle istotne, że firma działa wedle własnych, dość reguł, które obowiązują praktycznie od początku jej istnienia.  Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z poniższym materiałem, szczególnie te osoby, które planują zakupy w mojej firmie, bo są to kwestie o zasadniczym znaczeniu.

Najpierw najważniejsze informacje w punktach, a poniżej dodatkowa część „opisowa”.

1. Firma PMP wykonuje sprzęt nagłaśniający wyłącznie na zamówienie i ta zasada obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i instytucje, przy czym w przypadku tych ostatnich istotny jest fakt, że firma z zasady nie uczestniczy w żadnych przetargach i nie sporządza ofert tego typu.

2. Firma PMP sprzedaje swoje wyroby wyłącznie we własnej siedzibie, osobom bezpośrednio zainteresowanym, nie korzystając z żadnych pośredników. Nie prowadzi sprzedaży ratalnej, leasingowej itp. Nie prowadzi również działalności komisowej i nie jest sklepem.

3. Z uwagi na specyficzną formę działalności firma nie publikuje na stronie cennika swoich wyrobów. Ceny uwidocznione są jedynie przy produktach pokazanych w zakładce „super okazje”  i przy niektórych wyrobach z kategorii „nowości”.

4. W przypadku zamówienia sprzętu, pobierana jest na rzecz jego wykonania zaliczka, której wysokość każdorazowo ustalana jest między stronami. Powyższe nie dotyczy aparatury pokazanej na stronie w zakładce „super okazje” i „nowe produkty”, gdzie prezentuję sprzęt możliwy do zakupu „od ręki”.

5. Firma nie wysyła zamówionego sprzętu spedycją ani pocztą – możliwy jest jedynie odbiór osobisty na miejscu

Szanowni Państwo,

Moją ofertę zawsze dostosowuję do konkretnych oczekiwań klienta, proponując w razie potrzeby uzupełnienie aparatury o komponenty innych firm, co do których mam przekonanie, że są godne polecenia. Tak więc sugeruję osobom zainteresowanym precyzyjne określenie potrzeb w kontakcie mailowym lub telefonicznym, bo tylko w ten sposób można uzyskać konkretne informacje odnośnie  oferty „produkcyjnej” i wycenę konkretnego wyrobu.

Dla osób,  które preferują bardziej „tradycyjne” formy zakupów,  stworzyłem zakładkę „Super okazje” gdzie będę umieszczał produkty, które można nabyć „od ręki”, bez składania zamówienia:

https://pmpproaudio.pl/super-okazje/

Informacje uzupełniające:

W związku z  pojawiającymi się pytaniami odnośnie bieżącej oferty PMP w zakresie sprzętu nagłaśniającego informuję, że obecnie wykonuję  wyłącznie zestawy głośnikowe w różnych konfiguracjach:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zestawy-glosnikowe/

w oparciu o głośniki własnej produkcji:

https://pmpproaudio.pl/oferta/glosnikipmp/

oraz stosując profesjonalne głośniki czołowych producentów światowych, regenerowane w firmowym serwisie głosnikowym PMP:

https://pmpproaudio.pl/oferta/naprawa-glosnikow/

Mogą to być  uniwersalne, mobilne paczki dwudrożne z głośnikami 10″, 12″ i 15″ (również w wersji monitorowej), subwoofery z gł. 12″, 15″ i 18″, a także kompletne, mniejsze lub większe nagłośnienia stacjonarne, np. dla dyskotek, klubów muzycznych itp. Niektóre z tych urządzeń można obejrzeć w galerii zdjęć, szczególnie w części poświęconej czasom współczesnym oraz w zakładce „Nowe produkty”.

https://pmpproaudio.pl/oferta/nowe-produkty/

Piotr Peto

Wyświetlenia od Września 2016: 156738    Użytkownicy online: 4