PMP Pro Audio

Super okazje

W tej zakładce prezentuję sprzęt, który można nabyć „od ręki”,  bez składania zamówienia, czyli z pominięciem normalnej procedury, która obowiązuje przy zakupach aparatury oferowanej przez firmę PMP i która opisana jest tutaj:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zasady-wspolpracy/

Podane ceny ustalone są na minimalnym, „okazyjnym” poziomie, zgodnie z nazwą zakładki w której są umieszczone. Są znacząco niższe nie tylko od tych, które były zawarte w dostępnym w latach ubiegłych cenniku wyrobów PMP, ale również  staram się w ten sposób promować nowości, oferując pierwsze egzemplarze w promocyjnych cenach.

Pewna część prezentowanej tutaj aparatury była zakupiona lub wyprodukowana na własne potrzeby mojej firmy, która jeszcze kilka lat temu zajmowała się w niewielkim zakresie obsługą techniczną imprez. Ponieważ nie prowadzę już tego typu działalności, okazyjnie i jednorazowo pozbywam się sprzętu, którego nie wykorzystuję. W większości  jest on praktycznie nowy, albo użyty był dosłownie kilka razy, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i rzecz jasna niepowtarzalną.

Jeśli chodzi o sprzęt innych producentów, który też może się tutaj pojawiać, to w każdym wypadku jest on dokładnie sprawdzany pod względem technicznym i istnieje możliwość jego przetestowania  na miejscu w firmie, co zdecydowanie odróżnia tę ofertę od wielu ogłoszeń w sieci, gdzie często kupuje się „kota w worku”. Każde z ogłoszeń umieszczone jest w oddzielnym pliku, który zawiera dokładne opisy i fotografie sprzętu, w tym komponentów użytych do jego budowy, co też warto brać pod uwagę, śledząc oferty innych firm. Chciałbym wyraźnie podkreślić,  że  wszystkie sprzęty prezentowane w zakładce są moją własnością, ponieważ firma PMP nie prowadzi działalności o charakterze „komisowym”.

Osoby, które śledzą wpisy w tej zakładce informuję, że usunięcie wcześniej prezentowanej pozycji oznacza, że ogłoszenie jest nieaktualne i już się więcej nie pojawi. Zapraszam więc do zapoznania się z aktualną ofertą i zwracam uwagę na fakt, że staram się grupować wpisy „tematycznie”, w z związku z czym najpierw zaprezentuję kilka kompletnych zestawów nagłaśniających.


Trójdrożny zestaw nagłaśniający 2 x 1500W

Przedstawiona poniżej oferta trójdrożnego zestawu nagłaśniającego ma wybitnie jednorazowy charakter, ponieważ nie przewiduję w przyszłości wykonywania zestawów głośnikowych o takiej masie i gabarytach. Zestaw spełnia wysokie standardy jakościowe, oferując świetną jakość dźwięku i bardzo wysoką skuteczność. Rekomenduję go do nagłośnienia… Czytaj dalej »

Zestaw nagłaśniający bi-amp 1000W

Zestaw składa się z dwóch kolumn średniowysokotonowych z gł 2 x 10″ + diver oraz subwoofera z głośnikiem 18″. Paczki 2 x 10″ wyposażone są w firmowe głośniki PMP i driver z tubą firmy Beyma. To optymalne rozwiązanie dla przetwarzania… Czytaj dalej »

Nowe zestawy głośnikowe PMP

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiam 3 nowe zestawy głośnikowe PMP, w tym 2 subwoofery z głośnikami 18″ i 15″ oraz jeden zestaw średniowysokotonowy. Po raz pierwszy firma oferuje paczki wykończone poliureą – najtrwalszą z obecnie stosowanych w branży powłok lakierniczych… Czytaj dalej »

Kolumny monitorowe 350W

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, firma PMP opracowała nowy model monitora scenicznego, który może być również wykorzystywany w charakterze klasycznej paczki dwudrożnej, umieszczonej na statywie. W takim położeniu kabel głośnikowy skierowany jest w dół, bo panel z gniazdami speakon udało się… Czytaj dalej »

Subwoofer 2x18"-1600W

Przedstawiam subwoofer dużej mocy, wykorzystujący głośniki produkcji PMP o średnicy 18″ i mocy nominalnej 800W. Szczegółowe informacje na temat tych przetworników dostępne są na samym dole zakładki Głośniki PMP: https://pmpproaudio.pl/oferta/glosnikipmp/ Zarówno pod względem mocy jak i gabarytów oraz masy, jest… Czytaj dalej »

Monitory 12" Electro-Voice z pokrowcami

Oferuję dwa  odsłuchy firmy EV o symbolu FM 1202ER  – w pełni sprawne i w dobrym stanie technicznym.  Są to paczki dwudrożne o mocy 300W RMS. Posiadają od nowości oryginalne i nienaprawiane firmowe głośniki EV, oraz firmowe zwrotnice, w których… Czytaj dalej »

Zestawy głośnikowe dwudrożne/monitorowe

Poniżej zebrałem oferty dotyczące zestawów dwudrożnych, jakie posiadam obecnie „na magazynie”. —————————————————————————————————- Jako pierwsze, pokażę pełnopasmowe zestawy w obudowach z tworzywa sztucznego. Firma PMP nigdy produkowała takich paczek, ale w swoim czasie nabyła „okazyjnie” dwie takie obudowy i wyposażyła je… Czytaj dalej »

Zestaw do gitary basowej

Zestaw basowy Oferowany zestaw składa się fabrycznie nowej głowy basowej firmy Behringer, model Ultrabass BX 450H, z której opisem można zapoznać się na stronie firmowej producenta: https://www.behringer.com/EN/Products/BX4500H.aspx Dodam, że jest to  wzmacniacz wykonany w klasycznej technologii :  z zasilaczem transformatorowym… Czytaj dalej »

Paczka gitarowa 4 x 12" Hayden

Oferuję do sprzedaży czterogłośnikową paczkę gitarową angielskiej firmy Hayden, model 412A. Została ona zakupiona jako gitarowy „backline” na potrzeby firmy, ale z powodu rezygnacji z usług nagłośnieniowych już jakiś czas temu, nigdy nie została wykorzystana do tego celu i można… Czytaj dalej »

Mikser AllenHeath GL 2400/16

Oferuję do sprzedaży  mikser Estradowy Allen Heath GL 2400/16 + dedykowany Flight Case. Fabrycznie nowy (nieużywany ani razu). Zwracam uwagę, że mikser łącznie z wykonanym na zamówienie futerałem oferuję za połowę jego obecnej ceny rynkowej, choćby w tym sklepie: https://www.thomann.de/pl/allenheath_gl240016.htm… Czytaj dalej »

Profesjonalny zastaw okablowania dla miksera frontowego i monitorowego

Firma PMP oferuje do sprzedaży kompletny, koncertowy system okablowania scenicznego, umożliwiający podłączenie miksera FOH (przodowego) z 24 kanałami wejściowymi + 8 powrotów, oraz miksera monitorowego (24 kanały) z separacją transformatorową.     Cały system jest autorskim opracowaniem PMP  i został wykonany na… Czytaj dalej »

Końcówki mocy-używane, w pełni sprawne

W tym miejscu przedstawiam aktualną ofertę używanych końcówek mocy. Wszystkie oferowane wzmacniacze są w pełni sprawne – po naprawie, lub po pełnym przeglądzie w moim warsztacie. Sądzę, że warto brać ten fakt pod uwagę, gdy zamierza się kupić używany sprzęt… Czytaj dalej »

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję praktycznie nieużywany zestaw bezprzewodowy, który firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestaw trafia teraz do zakładki  „Super okazje” i sądzę, że faktycznie jest taką okazją, biorąc pod uwagę… Czytaj dalej »

Wyświetlenia od Września 2016: 66843    Użytkownicy online: 1