PMP Pro Audio

Super okazje

W tej zakładce prezentuję sprzęt, który można nabyć „od ręki”,  bez składania zamówienia, czyli z pominięciem normalnej procedury, która obowiązuje przy zakupach aparatury oferowanej przez firmę PMP i która opisana jest tutaj:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zasady-wspolpracy/

Podane ceny ustalone są na minimalnym, „okazyjnym” poziomie, zgodnie z nazwą zakładki w której są umieszczone. Niektóre pozycje to nowości w ofercie, które staram się w ten sposób promować. Inne, to aparatura zakupiona lub wyprodukowana na własne potrzeby firmy, która w swoim czasie zajmowała się w niewielkim zakresie obsługą techniczną imprez okolicznościowych. W większości  jest to sprzęt praktycznie nowy lub użyty dosłownie kilka razy (jak np. zestaw „opytowania”), co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i rzecz jasna niepowtarzalną.

Jeśli chodzi o sprzęt innych firm niż PMP, to w każdym wypadku jest on dokładnie sprawdzany pod względem technicznym i istnieje możliwość jego przetestowania w moim warsztacie, co zdecydowanie odróżnia tę ofertę od wielu ogłoszeń w sieci, gdzie często kupuje się „kota w worku”. Każde z ogłoszeń umieszczone jest w oddzielnym pliku, który zawiera dokładne opisy i fotografie sprzętu, w tym komponentów użytych do jego budowy, co też warto brać pod uwagę, śledząc inne oferty, nawet renomowanych firm.

Chciałbym również wyraźnie podkreślić,  że  wszystkie sprzęty prezentowane w zakładce są moją własnością, ponieważ firma PMP nie prowadzi działalności o charakterze „komisowym” ani nie jest sklepem.

UWAGA !!

W związku z bezprecedensowym wzrostem cen rynkowych materiałów takich jak sklejka wykorzystywana do konstrukcji obudów, czy miedź, niezbędna do wykonywania cewek głośnikowych, a także kosztów energii,  ceny podane w zakładce dla zestawów głośnikowych PMP obowiązują tylko do końca 2022r i odnoszą się wyłącznie do tych konkretnych egzemplarzy pokazanych na zdjęciach.


Końcówki mocy-używane, w pełni sprawne

W tym miejscu przedstawiam aktualną ofertę używanych końcówek mocy. Wszystkie prezentowane wzmacniacze są w pełni sprawne – po naprawie, lub po pełnym przeglądzie w moim warsztacie. Sądzę, że warto wziąć powyższe pod uwagę, gdy zamierza się kupić używany sprzęt od… Czytaj dalej »

Paczka gitarowa 4 x 12" Hayden

Oferuję do sprzedaży czterogłośnikową paczkę gitarową angielskiej firmy Hayden, model 412A. Została ona zakupiona jako gitarowy „backline” na potrzeby firmy, ale z powodu rezygnacji z usług nagłośnieniowych już jakiś czas temu, nigdy nie została wykorzystana do tego celu i do… Czytaj dalej »

Trójdrożny zestaw nagłaśniający 2 x 1600W

Prezentowany zestaw spełnia wysokie standardy jakościowe, oferując doskonałą jakość dźwięku i bardzo wysoką skuteczność. Skonfigurowany jest do pracy w systemie w pełni trójdrożnym, gdzie każdą sekcję głośników zasila oddzielny wzmacniacz, poprzez procesor głośnikowy, który musi być wyposażony w dwa wejścia… Czytaj dalej »

Różne sprzęty, które nie są mi już potrzebne

W ostatnim czasie robiłem generalne porządki i znalazłem różne sprzęty (nie tylko audio) więc pomyślałem sobie, że pokażę je w zakładce Super Okazje, bo może akurat komuś się przydadzą, a u mnie zwolni się trochę miejsca. Oto więc spis, w… Czytaj dalej »

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję 2 wersje podwójnych zestawów bezprzewodowych, które firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestawy trafiają teraz do zakładki  „Super okazje”. Warto wziąć pod uwagę fakt, że są nieużywane i… Czytaj dalej »

Dwudrożne odsłuchy estradowe 350W

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, firma PMP opracowała nowy model monitora scenicznego, który może być również wykorzystywany w charakterze klasycznej paczki dwudrożnej, umieszczonej na statywie. W takim położeniu kabel głośnikowy skierowany jest w dół, bo panel z gniazdami speakon udało się… Czytaj dalej »

Zestawy głośnikowe dwudrożne/monitorowe

Oferuję pojedynczy odsłuch w obudowie identycznej jak opisane tutaj: https://pmpproaudio.pl/kolumny-monitorowe-300w/ Jest to paczka nie różniąca się konstrukcyjnie od „seryjnych”,  która była wykonana jako prototypowa i dlatego dostępna jest tylko jedna sztuka. W odróżnieniu od opisanych w linku, wyposażona jest w… Czytaj dalej »

Zestaw do gitary basowej

Zestaw basowy Oferowany zestaw składa się fabrycznie nowej głowy basowej firmy Behringer, model Ultrabass BX 450H, z której opisem można zapoznać się na stronie firmowej producenta: https://www.behringer.com/EN/Products/BX4500H.aspx Dodam, że jest to  wzmacniacz wykonany w klasycznej technologii :  z zasilaczem transformatorowym… Czytaj dalej »

Profesjonalny zastaw okablowania dla miksera frontowego i monitorowego

Firma PMP oferuje do sprzedaży kompletny, koncertowy system okablowania scenicznego, umożliwiający podłączenie miksera FOH (przodowego) z 24 kanałami wejściowymi + 8 powrotów, oraz miksera monitorowego (24 kanały) z separacją transformatorową.     Cały system jest autorskim opracowaniem PMP  i został wykonany na… Czytaj dalej »

Wyświetlenia od Września 2016: 124458    Użytkownicy online: 3