PMP Pro Audio

Super okazje

W tej zakładce prezentuję sprzęt, który można nabyć „od ręki”,  bez składania zamówienia, czyli z pominięciem normalnej procedury, która obowiązuje przy zakupach aparatury oferowanej przez firmę PMP i która opisana jest tutaj:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zasady-wspolpracy/

Podane ceny ustalone są na minimalnym, „okazyjnym” poziomie, zgodnie z nazwą zakładki w której są umieszczone. Niektóre pozycje to nowości w ofercie, które staram się w ten sposób promować. Inne, to aparatura zakupiona lub wyprodukowana na własne potrzeby firmy, która w swoim czasie zajmowała się w niewielkim zakresie obsługą techniczną imprez okolicznościowych. W większości  jest to sprzęt praktycznie nowy lub użyty dosłownie kilka razy (jak np. zestaw „opytowania”), co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną i rzecz jasna niepowtarzalną.

Jeśli chodzi o sprzęt innych firm niż PMP, to w każdym wypadku jest on dokładnie sprawdzany pod względem technicznym i istnieje możliwość jego przetestowania w moim warsztacie, co zdecydowanie odróżnia tę ofertę od wielu ogłoszeń w sieci, gdzie często kupuje się „kota w worku”. Każde z ogłoszeń umieszczone jest w oddzielnym pliku, który zawiera dokładne opisy i fotografie sprzętu, w tym komponentów użytych do jego budowy, co też warto brać pod uwagę, śledząc inne oferty, nawet renomowanych firm.

Chciałbym również wyraźnie podkreślić,  że  wszystkie sprzęty prezentowane w zakładce są moją własnością, ponieważ firma PMP nie prowadzi działalności o charakterze „komisowym” ani nie jest sklepem.

UWAGA !!

W związku z bezprecedensowym wzrostem cen rynkowych takich materiałów jak np. sklejka wykorzystywana do konstrukcji obudów, czy miedź, niezbędna do wykonywania cewek głośnikowych, a także innych kosztów mających wpływ na kalkulację ceny produktu, ceny podane w zakładce dla zestawów głośnikowych PMP  odnoszą się wyłącznie do tych konkretnych egzemplarzy pokazanych na zdjęciach, które firma posiada na stanie i oferuje je w zakładce „Super Okazje”. Osoby zainteresowane innymi zestawami, które firma może wykonać na zamówienie zapraszam tutaj:

https://pmpproaudio.pl/oferta/zestawy-glosnikowe/

 


Zestaw nagłośnieniowy 2 x 1400W z końcówkami i procesorem w racku

Oferuję profesjonalny, mobilny zestaw nagłośnieniowy w skład którego wchodzą 4 kolumny basowe, 2 nadstawki średniowysokotonowe i dwie opcje  firmowo skonfigurowanego i okablowanego racka z końcówkami i procesorem głośnikowym. Uwaga !! Jeśli nie ma konieczności stosowania podwójnego układu subów, zestaw można… Czytaj dalej »

Mobilny system nagłośnieniowy w racku

Na fotografiach i krótkim filmiku prezentuję „kombajn” nagłośnieniowy, który został opracowany na potrzeby niewielkich imprez i stanowi zwartą, mobilną całość, zawierającą wszystkie niezbędne komponenty. W skład kompletu wchodzi kątowy rack transportowy na kołach z wysuwaną rączką, końcówka mocy Crown, mikser… Czytaj dalej »

Zestaw dwudrożny PMP 2 x 250 z możliwością rozbudowy do 1000W

Porządkując magazyn odnalazłem  zrobione już dość dawno temu  obudowy na głośniki 15″ + driver z tubą. To bardzo rzadka w przypadku PMP wersja wykonana z OSB. Paczki oklejone są szarym kocem, wyposażone w wygodne, metalowe uchwyty transportowe (OHM) masywne narożniki,… Czytaj dalej »

Paczka gitarowa 4 x 12" Hayden

Oferuję do sprzedaży czterogłośnikową paczkę gitarową angielskiej firmy Hayden, model 412A. Została ona zakupiona jako gitarowy „backline” na potrzeby firmy, ale z powodu rezygnacji z usług nagłośnieniowych już jakiś czas temu, nigdy nie została wykorzystana do tego celu i do… Czytaj dalej »

Trójdrożny zestaw nagłaśniający 2 x 1600W

Prezentowany zestaw spełnia wysokie standardy jakościowe, oferując doskonałą jakość dźwięku i wyjątkową skuteczność. Zasadniczo skonfigurowany jest do pracy w systemie w pełni trójdrożnym, gdzie każdą sekcję głośników zasila oddzielny wzmacniacz, poprzez procesor głośnikowy, który musi być wyposażony w dwa wejścia… Czytaj dalej »

Końcówki mocy-używane, w pełni sprawne

W tym miejscu przedstawiam aktualną ofertę używanych końcówek mocy. Wszystkie prezentowane wzmacniacze są w pełni sprawne – po naprawie, lub po pełnym przeglądzie w serwisie. Sądzę, że warto wziąć powyższe pod uwagę, gdy zamierza się kupić używany sprzęt od przypadkowego… Czytaj dalej »

Dwudrożne odsłuchy estradowe 350W

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, firma PMP opracowała nowy model monitora scenicznego, który może być również wykorzystywany w charakterze klasycznej paczki dwudrożnej, umieszczonej na statywie. W takim położeniu kabel głośnikowy skierowany jest w dół, bo panel z gniazdami speakon udało się… Czytaj dalej »

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję 2 wersje podwójnych zestawów bezprzewodowych, które firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestawy trafiają teraz do zakładki  „Super okazje”. Warto wziąć pod uwagę fakt, że są nieużywane i… Czytaj dalej »

Różne sprzęty, które nie są mi już potrzebne

W ostatnim czasie robiłem generalne porządki i znalazłem różne sprzęty (nie tylko audio) więc pomyślałem sobie, że pokażę je w zakładce Super Okazje, bo może akurat komuś się przydadzą, a u mnie zwolni się trochę miejsca. Oto więc spis, w… Czytaj dalej »

Profesjonalny zastaw okablowania dla miksera frontowego i monitorowego

Firma PMP oferuje do sprzedaży kompletny, koncertowy system okablowania scenicznego, umożliwiający podłączenie miksera FOH (przodowego) z 24 kanałami wejściowymi + 8 powrotów, oraz miksera monitorowego (24 kanały) z separacją transformatorową. To produkt absolutnie bezkompromisowy, wykonany w jednym komplecie na potrzeby… Czytaj dalej »

Zestawy głośnikowe dwudrożne/monitorowe

Oferuję pojedynczy odsłuch w obudowie identycznej jak opisane tutaj: https://pmpproaudio.pl/kolumny-monitorowe-300w/ Jest to paczka nie różniąca się konstrukcyjnie od „seryjnych”,  która była wykonana jako prototypowa i dlatego dostępna jest tylko jedna sztuka. W odróżnieniu od opisanych w linku, wyposażona jest w… Czytaj dalej »

Zestaw do gitary basowej

Zestaw basowy Oferowany zestaw składa się fabrycznie nowej głowy basowej firmy Behringer, model Ultrabass BX 450H, z której opisem można zapoznać się na stronie firmowej producenta: https://www.behringer.com/EN/Products/BX4500H.aspx Dodam, że jest to  wzmacniacz wykonany w klasycznej technologii :  z zasilaczem transformatorowym… Czytaj dalej »

Wyświetlenia od Września 2016: 154297    Użytkownicy online: 6