PMP Pro Audio

Czasy współczesne

W tej zakładce  zamieszczam zdjęcia sprzętu oferowanego w ostatnich latach, kiedy to pozostały w ofercie wyłącznie zestawy głośnikowe w różnych konfiguracjach, w tym kompletne systemy nagłaśniające, które „doposażałem” w komponenty innych firm. Przy czym chciałbym wyjaśnić, że określenie „czasy współczesne”, podobnie jak ma to miejsce w dwóch pozostałych galeriach, nie precyzuje dokładnego przedziału czasowego. Jednak z grubsza można przyjąć, że chodzi  o aparaturę, która trafiała na rynek od mniej więcej 2005 roku. Szczególną uwagę chciałbym zwrócić na komplet profesjonalnego „opytowania” które firma wykonała na własne potrzeby, ale z powodu rezygnacji z obsługi imprez już jakiś czas temu, cały ten zestaw oferuję obecnie do sprzedaży za około 30% jego pierwotnej wartości i to mimo tego, że praktycznie w ogóle nie był używany. Dokładny opis  dostępny jest tutaj:

http://pmpproaudio.pl/profesjonalny-zastaw-okablowania-dla-miksera-frontowego-i-monitorowego/

Na zdjęciach (fotki na początku galerii) pokazuję również duży zestaw nagłaśniający o mocy nominalnej 2500W RMS na stronę, który od kilku pracuje w dyskotece Tropical Club. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym miejscem i jak sprzęt się sprawuje, służę uprzejmie materiałem wideo:

Jeśli chodzi o najnowsze opracowania zestawów głośnikowych i kompletnych systemów nagłaśniających, to zapraszam tutaj:

http://pmpproaudio.pl/oferta/nowe-produkty/

Gdzie można także zobaczyć nowy zestaw „dyskotekowy” :

http://pmpproaudio.pl/nowosc-trojdrozny-system-naglasniajacy-2-x-1500w/

A teraz zapraszam już do obejrzenia galerii,  prezentującej oczywiście tylko część sprzętu, który w ciągu ostatniej dekady opuścił mój warsztat. Pokazuję też kilka zestawów „od środka” jeszcze przed zamontowaniem głośników, oraz oddzielnie komponenty, które składają się na zestaw, bo w przypadku firmy PMP znacznie ważniejsze jest to co w środku, niż wygląd zewnętrzny, choć ten oczywiście również liczy się w ogólnym bilansie. Gorzej, jeśli sprzęt wyłącznie „wygląda”, a to niestety dość powszechna tendencja w obecnych czasach.

Piotr Peto

20.09.2016

Wyświetlenia od Września 2016: 49259    Użytkownicy online: 5