PMP Pro Audio

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję praktycznie nieużywany zestaw bezprzewodowy, który firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestaw trafia teraz do zakładki  „Super okazje” i sądzę, że faktycznie jest taką okazją, biorąc pod uwagę jego zawartość w stosunku do ceny.

W skład zestawu wchodzą :

3 odbiorniki bezprzewodowe f-my Alto o symbolu MOD 800R

3 nadajniki hand held  firmy Alto o symbolu MOD 800H

3 nadajniki body pack firmy Alto  symbolu MOD 800P

Dwukanałowy eliminator sprzężeń Alto – Terminator II

Profesjonalny, wykonany na zamówienie flight case, w którym zamontowano wszystkie odbiorniki, eliminator sprzężeń i zasilacze w taki sposób, że przygotowanie zestawu do pracy zajmuje chwilę – wystarczy podłączyć wspólny dla wszystkich urządzeń kabel zasilający i podpiąć odbiorniki pod wejścia mikrofonowe miksera, przy pomocy dołączonych do zestawu kabli XLR-XLR. W obudowie znajdują się również kable insertowe do podłączenia eliminatora sprzężeń pod gniazda insert dwóch kanałów konsolety. Dla umożliwienia poprawy zasięgu mikrofonów w niekorzystnych warunkach pracy, rack wyposażono w standardowe gniazdo statywu kolumnowego, co pozwala na umieszczenie całego zestawu na takiej wysokości, na jaką pozwala posiadany statyw kolumnowy.  To rozwiązanie jest oryginalnym pomysłem właściciela firmy PMP i wielokrotnie wykazało swoją przydatność w innych zestawach, używanych przez firmę, gdy jeszcze zajmowała się obsługą imprez.

Jeśli chodzi o odbiorniki, to są to najwyższe modele Alto, pracujące w oparciu o syntezę PLL, w metalowych obudowach o szerokości 1/2 racka,  z wyświetlaczami LCD,  mające możliwość wyboru do 144 kanałów transmisyjnych.

W komplecie znajdują się nie tylko 3 mikrofony doręczne, ale również 3 nadajniki body-pack, co znacząco zwiększa funkcjonalność zestawu. Umieszczono je w oddzielnym, sztywnym pudełku z tworzywa, w którym dodatkowo wygospodarowano miejsca na zapasowe baterie i na zestawy mikrofonów nagłownych.

Zainteresowanych szczegółowym testem oferowanego zestawu zapraszam tutaj:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/09/Alto-MOD-800-08_2008.pdf

Oraz tutaj, jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o technice bezprzewodowej:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.1-03_2008.pdf

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.2-04_2008.pdf

Cena kompletnego zestawu ( jak w opisie i na zdjęciach) 3500 zł

 

Korzystając z okazji, chciałbym pokazać jeszcze jeden, dużo prostszy i tańszy zestaw dwukanałowy, który też mam na zbyciu. To urządzenie firmy Karsect, składające się dwukanałowgo odbiornika, również zabudowanego w racku, z możliwością umieszczania go na statywie,  oraz dwóch mikrofonów do ręki. Ten zestaw również jest bardzo mało używany i stanowi zgrabny komplet, wyposażony w kable połączeniowe XLR, które mieszczą się w obudowie racka. Wystarczy jedynie wysunąć anteny z obudowy i zestaw jest gotowy do pracy. Na czas transportu dodatkowym zabezpieczeniem kompletu jest wodoodporny futerał, również pokazany na zdjęciach.

Cena kompletu : 600zł

Wyświetlenia od Września 2016: 98296    Użytkownicy online: 2