PMP Pro Audio

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję 2 wersje podwójnych zestawów bezprzewodowych, które firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestawy trafiają teraz do zakładki  „Super okazje”. Warto wziąć pod uwagę fakt, że są nieużywane i posiadają bardzo przemyślaną konfigurację.

W skład 1 kompletu wchodzą :

2 odbiorniki bezprzewodowe f-my Alto o symbolu MOD 800R

2 nadajniki hand held  firmy Alto o symbolu MOD 800H

2 nadajniki body pack firmy Alto  symbolu MOD 800P

Dwukanałowy eliminator sprzężeń Alto – Terminator II

Profesjonalny, wykonany na zamówienie flight case, w którym zamontowano wszystkie odbiorniki, eliminator sprzężeń i zasilacze w taki sposób, że przygotowanie zestawu do pracy zajmuje chwilę – wystarczy podłączyć wspólny dla wszystkich urządzeń kabel zasilający i podpiąć odbiorniki pod wejścia mikrofonowe miksera, przy pomocy dołączonych do zestawu kabli XLR-XLR. W deklach obudowy wygospodarowano miejsce na dwa komplety kabli insertowych do podłączenia eliminatora sprzężeń pod gniazdo insert dwóch kanałów konsolety. Dla umożliwienia poprawy zasięgu mikrofonów w niekorzystnych warunkach pracy, rack wyposażono w standardowe gniazdo statywu kolumnowego, co pozwala na umieszczenie całego zestawu na takiej wysokości, na jaką pozwala posiadany statyw kolumnowy.  To rozwiązanie jest oryginalnym pomysłem właściciela firmy PMP i wielokrotnie wykazało swoją przydatność w innych zestawach używanych przez firmę, gdy jeszcze zajmowała się obsługą imprez.

Jeśli chodzi o odbiorniki, to są to najwyższe modele Alto, pracujące w oparciu o syntezę PLL, w metalowych obudowach o szerokości 1/2 racka,  z wyświetlaczami LCD,  mające możliwość wyboru do 144 kanałów transmisyjnych.

Jak wspomniałem na wstępie, w  komplecie znajdują się nie tylko 2 mikrofony doręczne, ale również 2 nadajniki body-pack, co znacząco zwiększa funkcjonalność zestawu. Umieszczono je w oddzielnym, sztywnym pudełku z tworzywa, w którym jest również miejsce na zapasowe baterie i na zestawy mikrofonów nagłownych.

Masa całości – 16 kg.

Zwracam uwagę na fakt, że tak skonfigurowanego zestawu nie można było nabyć w standardowej ofercie, gdyż producent oferował w komplecie albo mikrofon do ręki, albo nadajnik body pack, co tym bardziej podnosi atrakcyjność tej oferty.

Zainteresowanych szczegółowym testem oferowanego zestawu zapraszam tutaj:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/09/Alto-MOD-800-08_2008.pdf

Oraz tutaj, jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o technice bezprzewodowej:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.1-03_2008.pdf

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.2-04_2008.pdf

Cena kompletnego zestawu ( jak w opisie i na zdjęciach) 1900 zł

Drugi zestaw różni się tylko innym case i nie posiada Terminatora. Zamontowany jest w racku o wysokości 3U firmy Proel, w którym z tyłu umieszczono niewidoczny na zdjęciu rozgałęziacz sieciowy, a w nim dwa zasilacze. Wystarczy więc tylko podpiąć wtyczkę do sieci i podłączyć kabelki do miksera. Mikrofony do ręki i body-packi umieszczono  w zaadaptowanej do tego celu walizeczce z tworzywa. Łączna masa całości to zaledwie 11 kg.

Cena kompletu – 1600zł

Wyświetlenia od Września 2016: 152002    Użytkownicy online: 8