PMP Pro Audio

Dwa zestawy mikrofonów bezprzewodowych w racku

Oferuję praktycznie nieużywany podwójny zestaw bezprzewodowy, który firma  PMP skonfigurowała dla własnych potrzeb, ale ponieważ już jakiś czas temu  wycofała się z usług nagłośnieniowych, zestaw trafia teraz do zakładki  „Super okazje” i sądzę, że faktycznie jest taką okazją, biorąc pod uwagę jego zawartość w stosunku do ceny.

W skład kompletu wchodzą :

2 odbiorniki bezprzewodowe f-my Alto o symbolu MOD 800R

2 nadajniki hand held  firmy Alto o symbolu MOD 800H

2 nadajniki body pack firmy Alto  symbolu MOD 800P

Dwukanałowy eliminator sprzężeń Alto – Terminator II

Profesjonalny, wykonany na zamówienie flight case, w którym zamontowano wszystkie odbiorniki, eliminator sprzężeń i zasilacze w taki sposób, że przygotowanie zestawu do pracy zajmuje chwilę – wystarczy podłączyć wspólny dla wszystkich urządzeń kabel zasilający i podpiąć odbiorniki pod wejścia mikrofonowe miksera, przy pomocy dołączonych do zestawu kabli XLR-XLR. W deklach obudowy wygospodarowano miejsce na dwa komplety kabli insertowych do podłączenia eliminatora sprzężeń pod gniazdo insert dwóch kanałów konsolety. Dla umożliwienia poprawy zasięgu mikrofonów w niekorzystnych warunkach pracy, rack wyposażono w standardowe gniazdo statywu kolumnowego, co pozwala na umieszczenie całego zestawu na takiej wysokości, na jaką pozwala posiadany statyw kolumnowy.  To rozwiązanie jest oryginalnym pomysłem właściciela firmy PMP i wielokrotnie wykazało swoją przydatność w innych zestawach używanych przez firmę, gdy jeszcze zajmowała się obsługą imprez.

Jeśli chodzi o odbiorniki, to są to najwyższe modele Alto, pracujące w oparciu o syntezę PLL, w metalowych obudowach o szerokości 1/2 racka,  z wyświetlaczami LCD,  mające możliwość wyboru do 144 kanałów transmisyjnych.

Jak wspomniałem na wstępie, w  komplecie znajdują się nie tylko 2 mikrofony doręczne, ale również 2 nadajniki body-pack, co znacząco zwiększa funkcjonalność zestawu. Umieszczono je w oddzielnym, sztywnym pudełku z tworzywa, w którym jest również miejsce na zapasowe baterie i na zestawy mikrofonów nagłownych.

Zwracam uwagę na fakt, że tak skonfigurowanego zestawu nie można było nabyć w standardowej ofercie, gdyż producent oferował w komplecie albo mikrofon do ręki, albo nadajnik body pack, co tym bardziej podnosi atrakcyjność tej oferty.

Zainteresowanych szczegółowym testem oferowanego zestawu zapraszam tutaj:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/09/Alto-MOD-800-08_2008.pdf

Oraz tutaj, jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o technice bezprzewodowej:

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.1-03_2008.pdf

https://pmp.civ.pl/wp-content/uploads/2014/08/zestawy-bezprzewodowe-cz.2-04_2008.pdf

Cena kompletnego zestawu ( jak w opisie i na zdjęciach) 1900 zł

 

Korzystając z okazji, chciałbym pokazać jeszcze jeden, dużo prostszy i tańszy zestaw dwukanałowy, który też mam na zbyciu. To urządzenie firmy Karsect, składające się dwukanałowgo odbiornika oraz dwóch mikrofonów do ręki. Wykonana we własnym zakresie obudowa również posiada możliwość umieszczenia na statywiei. Zestaw stanowi zgrabny komplet, wyposażony w kable połączeniowe XLR, które mieszczą się w obudowie racka. Wystarczy jedynie wysunąć anteny z obudowy, podłączyć jeden, wspólny kabel sieciowy i sprzęt jest gotowy do pracy. Na czas transportu dodatkowym zabezpieczeniem kompletu jest wodoodporny futerał, również pokazany na zdjęciach.

Cena kompletu : 350zł

 

Wyświetlenia od Września 2016: 102971    Użytkownicy online: 1