PMP Pro Audio

Paweł Chowaniec

Witam serdecznie 🎶
Na wstępie bardzo ale to bardzo dziękuje Panu Piotrowi za naprawę wiekowej końcówki mocy Dynacord CA3.
Wielki szacun Panie Piotrze.
Ten gość pomimo braku schematu podjął się próby zlokalizowania występującej usterki po czym po dwóch dniach dostałem informację zwrotną że sprzęt jest gotowy i sprawny do odbioru. Niesamowite. W serwisie firmowym nie chcę myśleć ile czasu by to trwało i ile monety by to kosztowało. Pan Piotr jest super gościem i naprawdę uczciwie traktującym swój fach aż czasami myślę że za bardzo uczciwie. Ale to chyba z miłości do muzyki i pasji do zawodu jaki Pan wykonuje.

Posiadam również kolumny Dynacord F5 w których w miejsce oryginalnych głośników EV zamontowałem głośniki Beyma, zregenerowane w serwisie Pana Piotra. Efekt powalający co ten mały bas potrafi narozrabiać. Dźwięk po prostu mega. Moc również 2 krotnie wyższa . Zdałem się na doświadczenie i doradztwo Pana Piotra i naprawdę szczerze nie żałuję nie zawiodłem się co ten gość może zdziałać. A powiem że natrafiłem na stronę internetową przypadkiem szukając porządnego fachowca od aparatury estradowej który podjął by się przeglądu mojego sprzętu.

A na koniec najlepsze 😀

Po wymianie głośników w moich F5 pochwaliłem się tym tematem mojemu koledze który jest zapalonym i zakochanym Dynacordowcem. Powiedział „ przywieź posłuchamy…he he „
Wyciągnął ciężki kaliber typu Dynacord V17PWH pod jeden kanał podłączyliśmy jego głośnik pod drugi kanał mój F5 nie chcielibyście zobaczyć jego miny i zdziwienia którą zapamiętam chyba do końca życia . To było niesamowite. Ta moja o połowę mniejsza paczka w niczym nie odstawała od obok stojącej V- ki.
Panie Piotrze jeszcze raz dziękuję i wielki szacunek .

A wszystkim czytającym bądź zastanawiającym się mogę w ciemno szczerze polecić Pana Piotra.

Nie będziecie żałować i na pewno nie rozczarujecie się jeżeli postawicie na tego Fachowca bo takich zostało już nie wielu o ile tacy w ogóle jeszcze gdzieś są🎼🎶👌👍😉🔊🔊🔊

Dodaj komentarz

Wyświetlenia od Września 2016: 152002    Użytkownicy online: 6